تماس با کاسپین مهاجر

شرکت مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

تلفن تماس :۳۰-۸۸۸۷۸۴۲۹

نشانی :

تهران،جردن،بالاتر از چهارراه جهان کودک،نبش کوچه صانعی،برج امیرپرویز،طبقه چهارم،واحد ۴۲ 

وب سایت :              www.caspianmohajer.com

ایمیل:                     info @ caspianmohajer.com

تلگرام:                                         [email protected]

اینستاگرام:                                   [email protected]

معرفی شرکت

شرکت خدمات مهاجرتی و اقامت مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با بیش ازسالها تجربه؛تخصص و مهارت در امور مهاجرت و عملکرد موفق در ارائه خدمات مهاجرتی برای هموطنان گرامی افتخار دارد خدمات خود را از طریق تیمی از برجسته ترین و حاذق ترین کارشناسان امور مهاجرتی و وکلای با تجربه در داخل و خارج از کشور به منظور انجام پرونده های مهاجرت به شما ارائه کند

یکی از ویژگیهای خاص گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر که ما را از بقیه مستثنی میکند تنظیم و ارائه برنامه وزمانبندی پروسه اقدامات ؛به منظور کنترل و مدیریت کل پروسه اخذ اقامت و مهاجرت میباشد.با این طرح جزییات مراحل و مستندات مورد نیاز در زمان مقرر تدوین شده و بصورت کتبی در اختیار متقاضی قرار میگیرد ؛

دقت و وسواس و نظم و برنامه ریزی در ثبت و ضبط اطلاعات و تنظیم مدارک و مستندات مورد نیاز و در دسترس بودن به موقع اسناد و آماده کردن مدارک شرط لازم برای موفقیت آمیز بودن پرونده های مهاجرتی بشمار میرود بعلاوه انجام این پروسه موجب افزایش اعتماد به نفس متقاضی در هنگام حضور در سفارتخانه ها و ادارات مهاجرت کشور متبوع میگردد؛ لذا این پروسه از اهمیت فراوانی برخوردار است که گاها مورد غفلت مشاورین و متقاضیان میگردد به عبارتی جمع کردن پرونده مهاجرت به این شیوه و توجه ویژه به ظرافتهای آن ؛تنها از طریق وکلای حقوقی باتجربه در زمینه مهاجرت امکان پذیر است و مشاورین ما در این زمینه بسیار توانمند هستیم.

امروزه بدلیل اینکه مردم ما بعضا بسیار درگیر مسائل و مشکلات روزمره هستند و ممکن است درگیریهای ذهنی متقاضیان اخذ اقامت را از انجام به موقع اموربرنامه ریزی شده و اجرای اخذ اقامت غافل کندومهمتر اینکه تقریبا همه ما عادت داریم کار را به دقیقه ۹۰ بکشانیم لذا اتخاذ این روش موجب میگردد که مدیریت پروسه اخذ اقامت توسط کارشناسان ما رصد شود؛و اثر این رصد در آرشیو شرکت مشاوران بین الملل کاسپین مهاجرثبت وضبط میگردد. ودر مواقع لزوم با مراجعه به آرشیو میتوان قصور ؛غفلت یا سهل انگاری هر کدام از طرفین (متقاضی یا مشاور) رامشخص و در خصوص اصلاح و یا جبران گامهای بعدی؛ پیش بینی های لازم بعمل آورد؛ تا ازمشکلات بعدی تاخیرویا عدم تایید اخذ اقامت اجتناب شود؛همین سهل انگاری وغفلت ها موجب میشودهمه ساله هزاران پرونده درخواست اقامت دائم به دلایل متعدد رد می شود. که باعث ایجاد استرس و نگرانی برای متقاضیان می گردد. از طرفی کشورهای عضو اتحادیه اروپا روشهای متنوعی را برای کسب اقامت دائم یا اخذ اقامت دائم به متقاضیان ارائه می دهد ولی انتخاب بهترین روش اخذ اقامت بسیار مهم وحساس است. حدود ۱۰ روش شناخته شده برای هر یک ازکشورهای عضو پیمان شنگن برای گرفتن اقامت مرسوم تر است که با توجه به تعداد کشورهای عضو اتحادیه اروپا (۲۷ ) بالغ بر ۲۷۰ روش برای کسب اقامت دائم یا اخذ اقامت دائم متداول است ؛ اما اینکه کدام روش برای کدام متقاضی مناسب تر است مسئله ایست که باید از طریق مشاوران حقوقی و وکلای مجرب ما در ایران و وکلای شرکت کاسپین مهاجر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدقت بررسی شود. این اقدام از طریق پر کردن فرم ارزیابی اخذ اقامت وانجام مشاوره های حضوری با گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر میسر میگردد.

درتمام پروسه کاری ما موظفیم به نکات ذیل توجه ویژه داشته باشیم:

  • مشاوران ما به تماسهای حضوری؛ تلفنی ؛اینترنتی و شبکه های اجتماعی اعم از تلگرام ؛اینستاگرام وفاکس ظرف روز جاری پاسخ میدهند.
  • مشاوران ما فرایند و پروسه کار را از ابتدا تا انتها وشرح و جزییات هریک را بصورت حضوری تشریح میکنند و چک لیستی از مدارک و مستندات لازم را در هر مرحله بصورت کامل توضیح داده و هارد کپی کتبی فرایندهای کاری و مدارک لازم را به شما ارائه میکنند.
  • مشاوران ما فرمها را بر اساس مدارک و مستندات لازم با دقت و وسواس با تاکیدبر نظم و برنامه ریزی در ثبت و ضبط اطلاعات و تنظیم مدارک و مستندات مورد نیاز تکمیل نموده و شما را مرتب در جریان مراحل کار قرار میدهند.همراهی شما در پروسه کاری و در جریان قرار گرفتن شما در انجام بخشی از کار که شخصا خودتان باید انجام دهید به شما کمک شایانی خواهد کرد.در عین حال اموری که به وکلای ما مربوط است بدون نیاز به حضور شما انجام خواهد شد.
  • مشاورین ما برای هر یک از متقاضیان در آرشیو فنی علاوه بر مستندات و مدارک لازم ؛شرح فنی تکمیلی شامل جزییاتی از شرایط متقاضی و خانواده وی و نقاط ضعف و قوت پرونده را تشریح کرده و برای هر قسمت تمهیدات و پیش بینی لازم اندیشیده میشود.تا از این طریق هیچ نکته در خور توجه در پرونده مهاجرتی مورد غفلت و سهل انگاری قرار نگیرد.
  • مشاورین ما با توجه به مطالعه جزییات پرونده و نکات اشاره شده در بند قبلی روشهای متفاوت و گزینه های عملی و شدنی را تحلیل نموده و متناسب با هر متقاضی راه حل های متفاوتی را ارائه میکنند؛و نهایتا مسیری را برای متقاضی پیشنهاد میکنند که با الزامات و شرایط تععن شده توسط اداره مهاجرت کشور متبوع سازگار باشد.
  • مشاورین ما بصورت منظم و مستمر از طریق مراجعات حضوری به نهادها و سازمانهای امور مهاجرتی و همچنین به کمک اینترنت و شبکه های اجتماعی در خصوص بروز کردن اطلاعات و آگاهی از آخرین شرایط و ملزومات امور مهاجرتی کشورها نسبت به افزایش توانمندی خود و بروز شدن سایت اقدام میکنند.
  • مشاوران ما در طراحی سایت ومحتوای آن از خلاقیت و تجربه خودشان در خصوص روشها و کشورها استفاده نموده واز کپی برداری محتوا از دیگران بشدت پرهیز نموده و تنها از منابع و مراجع حقوقی و قانونی اداره مهاجرت کشورها و به کمک همکاران وکلای کشورهای متبوع این قابلیتها فراهم شده است.واین ویژگی منحصر بفرد؛کیفیت و سرعت ما را در انجام موفقیت آمیز پرونده های مهاجرتی مضاعف میکند.
  • مشاوران ما امکان دسترسی شما به اطلاعات پرونده مهاجرتی را فراهم نموده و از طریق حضوری؛ تلفنی و اینترنتی ؛علاوه بر آگاهی از آخرین اقدامات انجام شده از محتوای فرمها و مستندات پرونده مهاجرتی خود مطلع شوید.