مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک

اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک

آیا شما در خصوص افتتاح حساب در اروپا دچار مشکل هستید ؟ اخذ اقامت اروپا یا مهاجرت به اروپا راهکار مناسبی برای حل این مشکل بشمار میآید.  آیا در خصوص جابجای پول و انتقال وجه به خارج از کشور محدودیت دارید؟ اخذ اقامت اروپا یا مهاجرت به اروپا میتواند در این خصوص راهگشا باشد،آیا برای گرفتن ویزای شینگن از ایستادن صف های انتظار سفارت خانه های اروپایی و بعضا تحقیر شخصیت خسته شده اید؟با اخذ اقامت اروپا یا مهاجرت به اروپا مشکل شما حل میگردد،

آیا سرنوشت فرزندان و هزینه های مربوطه تحصیل آنها در اروپا شما را نگران کرده است؟ با اخذ اقامت اروپا یا مهاجرت به اروپا نگرانی شما مرتفع میگردد، آیا در خصوص انجام تجارت و بازرگانی و گردش آزاد کالا،سرمایه ونیروی انسانی در اروپا با چالشهای فراوان روبرو هستید؟ اخذ اقامت اروپا یا مهاجرت به اروپا کلید حل مشکل شماست،آیا دغدغه ذهنی شما، آینده شغلی فرزندان پس از تحصیل است؟ اخذ اقامت اروپا یا مهاجرت به اروپا آینده تحصیلی و شغلی فرزندان را تضمین میکند.

ما به شما ساده ترین و کم هزینه ترین روشهای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را پیشنهاد میکنیم و شما وخانواده تان با اخذ اقامت اروپا ،علاوه بر رفع همه مشکلات فوق از امکانات رایگان پزشکی و رفاهی بهره مند شوید.نسبت به خرید املاک اقدام می نمایید.در واقع شهروند اتحادیه اروپا محسوب خواهید شداز مارک تجاری اروپایی استفاده می کنید.ازقوانین تجاری و گمرکی آزاد اتحادیه اروپا بهره مند میشوید.امکان افتتاح حساب شرکتی و شخصی برای شما فراهم میشود.اخذ ویزا برای کشورهای آمریکا ؛انگلستان و کانادا آسانتر خواهد بود.همه اعضای خانواده با اخذاقامت اروپا در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن از مزایای اقامت اروپا بهره مند میشوند.با اخذ اقامت کشورهای اروپایی (اقامت اروپا) در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن به بیش از ۱۴۵ کشور دنیا مسافرت نمایید.هیچگونه محدودیت سنی جهت اخذ اقامت اروپا از طریق کشورهای اروپایی وجود ندارد.پس از سپری شدن پنج سال از طریق کشورهای اروپایی می توانید در خواست تابعیت نموده و پاسپورت دوم خود را (پاسپورت اروپایی)دریافت نمایید.

اقامت اروپا یا مهاجرت به اروپا با خرید ملک بصورت کاملا قانونی, روشی مطمئن و منحصر بفرد یکی از روشهای اخذ اقامت اروپاو مهاجرت به اروپا بشمار میرود,از طریق اخذ اقامت اروپا ومهاجرت به اروپا, کار و تحصیل فرزندان در اروپا وتردد بدون ویزای کشورهای عضو شنگن را برای خود فراهم کنید؛طبق قانون بسیاری از کشورهای عضو شنگن از روش خرید ملک در آن کشور به متقاضیان مجوز اقامت قانونی میدهند.اما بعضی از کشورها با خرید ملک مجوز اقامت داده نمیشود در عین حال در برخی کشورها،مستقیما تابعیت کشور مورد نظر و پاسپورت داده میشود از آنجمله دومنیکن ؛مالتاا؛قبرس , در حالیکه برخی کشورها مانند یونان اسپانیا پرتقال بلژیک با خرید ملک یا بعضا سرمایه گذاری مجوز اقامت دائم را برای متقاضیان فراهم میکنند,برنامه خرید ملک در کشورهای مختلف برای اخذ اقامت اروپا یا مهاجرت به اروپا متفاوت و از مبلغ ۲۵۰ هزار یورو به بالا صورت میگیرد.

همانگونه که ملاحظه میکنید یکی از بهترین و مهمترین روش هایی که میتواند منجر به گرفتن اقامت دائم اروپا شود روش اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا  از طریق خریدملک می باشد.سرمایه گذاری دراروپا به چند روش امکان پذیر است. روش اول سرمایه گذاری در املاک است وشما می توانید با  خرید ملکی که مطابق با شرایط و ضوابط قانونی مهاجرت و اخذ اقامت کشور کشورهای اروپایی  است نسبت به گرفتن ویزا و اقامت دائم اروپااقدام کنید. معمولا بودجه ی مورد نیاز برای سرمایه گذاری کردن در املاک حداقل ۲۵۰۰۰۰ یورو  می باشد و می توانید با این روش اقامت اروپا را از طریق سرمایه گذاری بدست آورید.از طریق خرید املاک و اخذ اقامت کشورهای اروپایی  شما از کلیه مزایای اقامت اروپا و کشورهای عضو شنگن بهره مند میشوید

 •  با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا موفق به دریافت اقامت موقت در ۳ ماه ودر خواست اقامت دائم پس از ۵ سال وپاسپورت پس از ۳سال از تاریخ درخواست خواهید شد
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپانیاز به مدرک زبان خارجی نخواهید داشت
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,حفظ ملیت ایرانی(پذیرش تابعیت دو گانه) و حفظ پاسپورت ایرانی در عین داشتن پاسپورت اروپایی عملی میشود.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,از تجارت آزاد و مالیات کم استفاده میکنید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,زندگی کار تحصیلات در سراسر اروپا برای خود و فرزندانتان فراهم میشود.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا  ازکمترین زمان دریافت اقامت دائم اروپا استفاده کنید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا ازکمترین زمان دریافت تابعیت اروپا فقط درسه سال بهره ببرید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا  نیازی به حضور نیست.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا, رفت و آمد آزادانه کشورهای عضو شنگن را تجربه کنید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,اخذ اقامت دائم برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالتان را فراهم کنید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,اعتبار نامحدودی به صدور اقامت دائم و شهروندی بدهید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,اجازه مالکیت اموال و دارایی ها در سایر کشورهای اروپایی را بدست آورید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,سرمایه گذاری بدون ریسک را تجربه کنید.

مضافا سایر مزایای اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا به شرح ذیل است:

 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,شما میتوانید به راحتی بدون ویزا به کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن سفر کنید
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن ازمزایای تحصیل رایگان استفاده  کنید
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن مشغول کار شوید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن و سراسر جهان نسبت به افتتاح حساب بانکی اقدام کنید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن ودیگر کشورها بدون هیچ محدودیتی تجارت نمایید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن میتوانید از تسهیلات بانکی در همه کشورهای عضو استفاده کنید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن از امکانات رایگان پزشکی و رفاهی بهره مند شوید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا, در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن در هر کشور مورد نظر نسبت به خرید املاک اقدام نمایید.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن در واقع شهروند اتحادیه اروپا محسوب خواهید شد
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,اخذ ویزا برای کشورهای آمریکا ؛انگلستان و کانادا آسانتر خواهد بود.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,همه اعضای خانواده با اخذاقامت اروپا در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن از مزایای اقامت اروپا از جمله تحصیل فرزندان بهره مند میشوند.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن به بیش از ۱۴۵ کشور دنیا مسافرت نمایید.
 • اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپاهیچگونه محدودیت سنی جهت اخذ اقامت وجود ندارد.
 • با اقامت اروپا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اروپا,پس از سپری شدن پنج سال می توانید در خواست تابعیت نموده و پاسپورت دوم خود را دریافت نمایید.

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.