کاسپین مهاجر هیچ فعالیتی در خصوص خرید ملک در خارج از کشور انجام نمیدهد .

 

مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا از طریق روشهای 100 % قانونی تحت نظر وکلای معتبر مهاجرت به اروپا با سالها تجربه و تخصص در امور مهاجرت به اروپا
تلفن : 22887811 الی 13

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه بدلایل گوناگون مورد توجه متقاضیان ایرانی میباشد. شرکت ما تخصص ویژه ای در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه دارد. اگر شما مایلید در مورد مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اطلاعات معتبر و دست اولی کسب کنید.و برای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام کنید، فرصت مشاوره با کارشناسان زبده ما را برای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه  از دست ندهید.کارشناسان ما و کانالهای ارتباطی ما در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه آخرین تغییرات در قوانین و مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه را بررسی نموده ، و راهای میان بر و کم هزینه و مطمئنی را در مورد مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه در اختیار شما قرار خواهند داد. برای این کنظور با اولین تماس با ما وقت مشاوره حضوری بگیرید .و راه خود را با اطمینان انتخاب کنید.

آیا می دانید ما میتوانیم ظرف دو هفته برای شما در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه

اقدام کنیم . بدون اینکه شما خرید ملک انجام دهید. ویا حتی به ترکیه سفر کنید. برای شما خانواده ،فرزندان زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال کارت اقامت ترکیه را میگیریم.

این اقامت میتواند بعد از پنج سال با داشتن شرایط لازم به اخذ پاسپورت ترکیه ختم شود.

مدارک لازم :

 • پاسپورت (اصل و کپی رنگی تمام اعضای خانواده)
 • اصل و کپی شناسنامه همه اعضای خانواده
 • اصل و کپی عقدنامه
 • عکس رنگی زمینه سفید سه در چهار (هشت قطعه)

چنانچه به هر دلیلی حضور برخی افراد خانواده همزمان ممکن نباشد، هر یک از افراد خانواده مستقلا نیز می توانند در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام کنند.

هر یک از افراد خانواده می توانند جداگانه نیز مراجعه و اقامت بگیرند ؛ یعنی در صورت تداخل با امتحانات یا موارد شغلی می توانند جداگانه مراجعه کنند . چنانچه فردی از خانواده به غیر از سرپرست قبل از سرپرست مراجعه کند باید هزینه اقامت سرپرست را ابتدا پرداخت کرده باشد

شرایط خوب و مناسب از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیکی به ایران وسهل والوصول بودن ،چند ویژگی کشورهای ترکیهیی از جمله ترکیه  است از طرفی پیمان شینگن گردش آزاد کالا ،سرمایه و انسان را در کلیه کشورهای عضو شینگن تضمین کرده است واین موضوع ،جذابیت زیادی برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه  (مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه)بوجود آورده  است.

اخذ اقامت ترکیه تمکن مالی

با توجه به اینکه بسیاری افراد متقاضی اخذ در خواست اقامت در کشور ترکیه رکیهرا دارندو از این طریق نیز تمایل به اخذ اقامت دائم اروپا را دارند. نکته حائز اهمیتی که این دست متقاضیان برای اخذ اقامت دائم از طریق تمکن در کشور ترکیه رکیهباید مطلع باشند این است تقریبا در همه کشورها طبق قوانین اقامتی ومهاجرتی از طریق تمکن مالی اقامت دائم داده میشود اما برخی از کشورها دارای مقررات و قوانین سختگیرانه تری هستند و روش اخذ به روش تمکن دراین کشورها کمتر مورد استقبال قرار میگیرد؛

چنانچه شما از طریق کشور ترکیه رکیهدر پی اخذ به روش تمکن هستید ابتدا مطمئن شوید که اولا کشور مورد نظر از نظر قانونی با روش تمکن مالی اقامت دائم میدهد ثانیا شرایط اعلام شده کشور ترکیه با شرایط شما مطابقت دارد لذاشما میتوانید فقط با داشتن اسناد رسمی ملکی به نام خود در ایران و سپرده بانکی در بانکهای ایران بدون انتقال دارایی خود به خارج از کشوراز طریق کشور ترکیه  نسبت به اخذ اقدام کنید.

برای اخذ از طریق کشور ترکیه رکیهبه روش تمکن کافیست تنها مدارک واسناد مربوطه را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا ترتیب مراحل و اقدامات اخذ از طریق کشور ترکیه رکیهبرای شما فراهم گردد؛

این روش اخذ در نوع خود منحصر بفرد بوده زیرا از طریق کشور ترکیه بدون اینکه متقاضی خود را درگیر سرمایه گذاری در خارج از کشور ودر کشور ترکیه کند و مثلا بدون آنکه خرید ملک از طریق کشور ترکیه انجام دهد و دچار درد سرهای بعدی آن باشد حتی بدون آنکه شرکتی در کشور ترکیه وخارج از کشور ثبت کند و مشکلات مالیاتی یا استخدام چند نفر بومی را در کشور ترکیه داشته باشد صرفا با دارایی خود در داخل کشورمان به مقصود خود که همان اخذ از طریق کشور ترکیه باشد نائل میگردد.

در واقع از چهار طریق میتوان جهت اخذ اقامت کشور ترکیه به روش اثبات شرایط تمکن مالی اقدام نمود:

الف: سود سپرده بانکی

ب:اجاره املاک و مستغلات

ج: سود سهام

د:حقوق باز نشستگی

توضیح اینکه در آمد ماهیانه حقوق جاری متقاضی یا اعضای خانواده

مشمول اخذ اقامت به روش تمکن مالی نمی باشد

اگرچه خیلی از کشورها از روش تمکن مالی نسبت به ارائه اقدام میکنندشما بجای کشور ترکیه بهتر میتوانید ازکشورهایی مانند اسپانیا ؛پرتقال ؛سوئیس و یونان و… با داشتن حقوق ماهیانه قابل قبول حد اقل ۲۵۰۰ یورو در ماه در خواست اخذ اقامت از این کشورها ( اقامت اروپا) داشته باشید؛ طبق قوانین مهاجرتی اعلام شده کشورها این رقم برای اسپانیا مناسب است در حالیکه برای سوئیس سالیانه ۴۰۰۰۰۰ یورو میباشد.

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر شما را در گرفتن اقامت کشور ترکیه (اقامت اروپا) به روش تمکن مالی یاری میدهند.

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

اخذاقامت ترکیه از طریق تحصیل

یکی از روشهای جذاب و پر طرفدار اخذ اقامت اروپا اخذویزای تحصیلی از کشور  اوکرایناست . تحصیل در کشورترکیه طرفداران مخصوص دارد ؛ اما به این نکته توجه کنید که مطابق قانون مهاجرت و اقامت  اساسا هیچ کشور اروپایی به متقاضیان تحصیل در کشورشان از همان ابتدا اقامت نمیدهند لذا این روش مناسب متقاضیانیکه مستقیما بدنبال اخذ اقامت دائم اروپاازروش تحصیل درترکیه هستند نیست اما در عین حال اخذ اقامت دائم کشورهایی مانند فرانسه؛ آلمان, انگلستان, اتریش و کشورهای تاپ اروپایی از این روش بسیار متداول وساده تر بوده و بسیاری از دانشجویان ایرانی پس از فارغ التحصیلی در کشورترکیه با توجه به اینکه بیش از چهار الی پنج سال در کشورترکیه تحصیل و زندگی کرده اند با شرط کاریابی واشتغال درترکیه میتوانند در خواست اقامت دائم کشورترکیه( را بنمایند؛زیرا مطابق قانون کشور محل تحصیل مثلا در فرانسه یکی از شرایط ارائه اقامت فرانسه زندگی کردن در فرانسه به مدت پنج سال میباشد.اخذ اقامت کشورترکیهمادامیکه دانشجو هستید امکان پذیر نیست اما پس از فارغ التحصیلی و اشتغال امکان تقاضای اقامت کشورترکیه (برای شما فراهم است. لذا متقاضیان اقامت تحصیلی  درترکیه صرفا در چهار چوب ویزای نشنال یا ویزای تایپ D در قالب ویزای دانشجویی میتوانند در کشورترکیهزندگی کننداما حتی اخذ اقامت موقت یکساله به منظور تمدید اقامت سالیانه تا افق پنج ساله در کشورترکیهبه منظوراخذ اقامت دائم اروپا که برای سایر روشها بجز روش تحصیل متداول است برای این روش امکان پذیر نیست اما پس از فارغ التحصیلی وتنها در صورت اشتغال درترکیه شرایط بسیار مطلوب و منحصر بفردی برای متقاضیان فراهم میشود تا نسبت به درخواست اخذ اقامت در کشورترکیه(اقدام کنند.

بطور کلی تحصیل در کشورترکیهوپروسه دانشجویی در کشورهای مختلف اتحادیه اروپا و حوزه  مشابه است و جهت در خواست ویزای دانشجویی در کشورترکیهاقدامات زیر صورت میگیرد,اما توجه کنید که پروسه پذیرش تحصیلی از دانشگاهها در کشورترکیهیک مساله است و اخذ ویزای  دانشجویی از کشورترکیهمساله دیگری است منظوراینکه به صرف داشتن پذیرش تحصیلی حتی از بالاترین سطح دانشگاهی کشورترکیهاطمینانی جهت صدور روادید دانشجویی  برای شما در کشورترکیهنیست لذا با چشم باز و اطلاعات دقیقی که مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر به شما میدهند اقدام کنید.

چنانچه قصد دارید از طریق تحصیل در کشورترکیهنسبت به اخذ اقامت اروپا اقدام کنید مشاوران ما شما را با کلیه شرایط و مدارک مورد نیاز و روشهای اقدام آشنا میکند.قبل از هر چیز با برخی مفاهیم مهم و کلیدی و تفاوته ویزا در باب اخذ اقامت اروپا وویزای دانشجویی کشورترکیهآشنا شوید.

مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای  دانشجویی چیست؟

 • قبلا از طریق سفارت یا کنسولگری کشورترکیهباید از طریق ایمیل وقت سفارت اخذ شود سپس لازم است فرم درخواست ویزا درترکیه از اینترنت دانلود شده و به‌طور کامل و با دقت تکمیل شود. فرم درخواست می‌تواند به‌صورت الکترونیکی تکمیل شده یا پرینت گرفته و تکمیل شود. پس از تکمیل فرم و امضا، فرم درخواست باید به‌صورت دستی به سفارت، کنسولگری یا نماینده معتبر کشورترکیهمقصد در کشور مبدا دانشجو تحویل داده شود.
 • گذرنامه معتبری که حداقل سه ماه تا پایان مدت آن اعتبار داشته باشد.
 • مستنداتی که تامین مخارج شما را در طی اقامت در کشورترکیهیا اتحادیه اروپا تضمین کند. این مستندات می‌تواند از قبیل: پول نقد قابل تبدیل به ارز معتبر، چک مسافرتی، بلوک پول در حساب بانکی، کارت اعتباری یا بسیاری دیگر از مدارک که تضمین کند شما توان تامین هزینه زندگی خود را با یکی از ارزهای معتبر بین‌المللی درکشورترکیهدارید.
 • ارائه مستندانی در مورد محل اقامت خود در کشوراوکراین. این مدارک برای دانشجویانی که ثابت کنند کمک‌ هزینه (فاند) کافی در طول تحصیل خود دریافت می‌کنند لازم نیست.
 • دو قطعه عکس که شرایط و مشخصات ارائه‌شده توسط سفارتخانه کشور مقصد را دارا باشند.
 • ارائه برنامه سفر درکشوراوکراین
 • بیمه سفر و پزشکی که در طول مدت اقامت شما کشوراوکراین.
 • نامه پذیرش از دانشگاهی درکشورترکیهکه از آن اجازه تحصیل گرفته‌اید.
 • رسید بانکی معتبر که ثابت کند شما هزینه‌های دریافت ویزا را پرداخت کرده‌اید.

بسته به این‌که برای دریافت ویزای کدام کشور اقدام می‌کنید ممکن است سفارتخانه یا کنسولگری آن کشور مدارکی اضافه بر این مدارک را از شما درخواست کند. به‌عنوان مثال بسیاری از کشورها علاوه بر مدارک فوق گواهی عدم سو پیشینه را در شمار مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا قرار می‌دهند. با توجه به اینکه این مدارک باید به‌صورت حضوری به سفارتخانه یا کنسولگری کشور مقصد ارائه شوند، مسئول رسیدگی به مدارک شما، اگر مستنداتی اضافه بر موارد بالا را بخواهد به شما اطلاع خواهد داد.

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

اخذ اقامت ترکیه ازطریق سرمایه گذاری

از میان روشهای متعدد در خصوص اخذ اقامت اروپا؛ اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورترکیه  یکی از روشهای جذاب اخذ اقامت اروپا بشمار میرود ودر عین حال روشی است که متقاضیان باید بسیار سنجیده و حساب شده با آن مواجه شوند و تا آنجاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را در تعامل با مشاوران و وکلای مهاجرت بالا ببرند تا مسیر درستی را جهت اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورترکیه  بدست آورند ؛ فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری تنها یکی از روشهای اخذ اقامت اروپا بشمار میرود لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت اروپا باید بسیار محتاط باشند. چه بسا کسب اطلاعات نادرست اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورترکیه  منجر به اتخاذ تصمیم غلط شده و منابع مالی و زمانی شما تلف شود.

اکنون که به حساسیت روش سرمایه گذاری در اخذ اقامت اروپاو اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورترکیه  آشنا شدید می توانیم جزییات بیشتری از این روش را جهت اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورترکیه  در اختیار متقاضیان محترم قرار دهیم .

سرمایه گذاری را به سه طریق میتوان انجام داد که شرح هر یک از طرق مختلف مستقلا نیز دربخشهای دیگر به تفصیل آورده شده است اما مختصرا سرمایه گذاری در قالب سه روش بنامهای خرید املاک مسکونی و تجاری واوراق قرضه بیان نمود در این خصوص قبل از هر اقدامی با وکلای زبده حقوقی مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر جهت  اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورترکیه  تماس حاصل نمایید.

در روش خرید املاک مسکونی به منظور اخذ اقامت  ترکیه,متقاضی ملکی مسکونی در کشورترکیه خریداری نموده و بر اساس سرمایه گذاری و خرید انجام شده در خواست اقامت و مهاجرت به کشور ترکیه می نماید البته برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک طبق قوانین امور مهاجرتی تنها تعداد معدودی از کشور ها مانند اسپانیا ؛ یونان ؛ پرتقال ؛ قبرس و…در ازای خرید ملک مسکونی مبادرت به صدور کارت اقامت اروپا مینمایند و برای بقیه کشورها امکان اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا از روش خرید ملک وجود ندارد؛ البته این بدین معنی نیست که متقاضی نمیتواند ملکی را در کشور ترکیه خریداری کند زیرا هر کس با توجه به شرایط مالی خود و قوانین کشورها در خصوص مالکیت خصوصی میتواند ملکی را خریداری کند و مالک صد در صد آن شود اماممکن است اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورمورد نظربر اساس مبانی حقوقی و قانونی و مقرراتی اداره مهاجرت کشور مورد نظر قانونی برای صدور اجازه اقامت بر اساس خرید ملک در آنجا نداشته باشد. در این خصوص برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورترکیه قبل از هر اقدامی با وکلای زبده حقوقی مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر تماس حاصل نمایید.

روش دیگر سرمایه گذاری خرید املاک تجاری از قبیل مغازه ؛رستوران ؛هتل ؛کارخانه و… در کشورترکیه  است البته این روش ممکن است به تنهایی یا در بیشتر موارد همراه با ثبت شرکت در کشورترکیه  انجام شود بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود باید گردش مالی شرکت در کشورترکیه  گویای وضعیت واقعی کسب و کار مورد نظر باشد. اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام میشود و بر اساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر میگردد. اما در برخی کشورها اداره کسب و کار مانند هتل ؛رستوران و… باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند. لذا برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورترکیه به نکته حایز اهمیت و در خور توجه ویژه خدمت متقاضیان محترم اینگونه نیست که به مجرد خرید ملک در کشور مورد نظر به وی اقامت دائم اروپا داده میشود در حالیکه موضوع بسیار پیچیده تر و زمانبرتر از انست که تصور میشود و در واقع پس از سپری شدن اقامت موقت و تنها در در صورت تداوم در داشتن شرایط و ضوابط پس از معمولا پنج سال اقامت دائم داده میشود.لذا اگر از ابتدا بدنبال اخذ اقامت دائم اروپا ازطریق اخذ اقامت اروپا به روش سرمایه گذاری وخرید ملک هستید از روش خرید ملک صرف نظر کنید چرا که این پروسه صرفا جهت صدور اقامت دائم اروپا زمانبر است. اگرچه کشورهای نظیر مالتا ؛قبرس واتریش و برخی از معدود کشورها با ارقام بالای ۳۰۰ هزار یورو حتی مستقیما تابعیت میدهند.لذا اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور های مذکور امکان پذیر است.

روش دیگر سرمایه گذاری واخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا بشمار میرود.در این روش متقاضی نسبت به خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت کشورترکیه(اقامت اروپا) اقدام میکند که خود به دو صورت سرمایه غیر قابل برگشت و سرمایه قابل برگشت پس از سپری شدن مدت زمان سپرده گذاری سرمایه است. در حالت سرمایه قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت کشورترکیه  معین کرده را به مدت محدود مثلا پنج ساله سپرده میکند و بلافاصله به وی اقامت دایم کشور مورد نظر داده میشود و پس از پنج سال اصل پول بدون سود به وی مسترد میگردد و کماکان اقامت دایم وی معتبر و مادام العمر اقامت دایم اروپا را بدست میآورد اما در حالت غیر قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت تعیین کرده را به دولت میپردازد. در هر دو روش مبلغ دیگری را نیز بعنوان هزینه های وکالت به دولت پرداخت مینماید.بنابراین یکی از روشهاییکه که میتوان از همان ابتدا( بدون سپری شدن پنج سال از اقامت ) اقامت دائم اروپا را کسب کرد خرید اوراق قرضه است.و طی آن اقامت دائم مادام العمر به متقاضیان اهدا میشود.

اساسا مهاجرت و اخذ اقامت امری بسیار حساس و پیچیده و دارای زوایای پنهان بسیاری است لذا ما به شما توصیه میکنیم اولا اطلاعات خود را راجع به کشورها و روشها قبل از حضور در جلسات مشاوره بالا ببرید تا در جلسات مشاوره سوالات منسجم و در خور توجه از وکلا را مطرح کنید ثانیا بدون هماهنگی با وکلای مهاجرت و رعایت موارد حقوقی و قانونی دست به اقدامی نزنید همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر و وکلای زبده حقوقی ما در داخل و خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به متقاضیان محترم میباشد.تلفنهای دفتر تهران:

۲۲۸۸۷۸۱۱-۲۲۸۸۷۸۱۲-۲۲۸۸۷۸۱۳-۲۲۸۷۱۴۲۴-۲۲۸۷۹۹۳۴-۰۲۱

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

یک شرکت زمانی درگیر بازرگانی بین‌الملل می‌شود که هرگونه فعالیت بازرگانی را فراتر از مرزهای داخلی خود انجام دهد. یکی از روشهای مطلوب توسعه کسب و کار, ثبت شرکت در کشورترکیه است که امکان بازرگانی و فروش بین الملل در اروپا را محقق میکند؛کدام نوع از فعالیت های بازرگانی ممکن است یک شرکت را تبدیل به یک شرکت بین‌المللی  سازد؟ آشکارترین فعالیت فروش بین الملل است. وقتی یک شرکت در کشور خودش محصول را تولید کرده و فروش را در سایر نقاط جهان انجام می‌دهد، در ساده‌ترین سطح درگیر فعالیت بازرگانی بین‌الملل شده است طبق نظریه «برتری مطلق آدام اسمیت»  و نظریه برتری نسبی «ریکاردو» کشورها می‌توانند در فرآورده‌هایی که برتری دارند، بیشتر تولید کنند ومازاد مصرف داخلی را با  دیگر کشورها مبادله نمایند و کالاهایی را وارد کنند که در تولید آن‌ها برتری ندارند. امروزه یک گام از نظریه ریکاردو هم فراتر نهاده شده است و فرآورده‌هایی مانند خودروها و رایانه‌ها را در چندین کشور ساخته و تکمیل می‌کنند. بدین گونه که قطعات در چند کشور جداگانه تولید شده و در کشوری دیگر بر روی هم سوار می شوند.

بدون تردید یکی از دلایل مهم تجارت بین‌ کشورهای مختلف، توزیع نابرابر عوامل تولید و هم چنین تفاوت کشورها در زمینه منابع طبیعی و معدنی، آب و هوا، منابع مالی و انسانی، توانایی‌های تکنولوژیکی و مهارت های مدیریتی می باشد. همین تفاو‌ت‌ها باعث می‌شود که برخی از کشورها در مقایسه با سایر  کشورها قادر به تولید بهتر و مناسب‌تر بعضی کالاها یا خدمات با هزینه کمتر باشند.

بدیهی ترین و اولین مرحله تجارت و بازرگانی بین الملل بین همه کشورها از جمله کشورترکیه ایجاد تعامل از طریق ارتباطات الکترونیک یا فیزیکی است که پاشنه آشیل آن از طریق ثبت شرکت در کشورترکیهاست از طرفی با ثبت شرکت در کشورترکیه امکان اخذ اقامت در اروپا نیز فراهم میشود.

از آنجاییکه امور «بازرگانی» شامل کلیه عملیات لازم برای انجام مبادله کالا و خدمات بین دو کشور مانند: تشریفات گمرکی، قرارداد حمل و نقل و بیمه، عملیات بانکی و….میگردد لذا انجام این امور نیازمند سازو کارهایی از قبیل افتتاح حساب بانکی ,گشایش اعتبارات اسنادی و تعاملات مالی بین المللی است و این اهداف از طریق ثبت شرکت در کشورترکیه واخذ اقامت اروپا علاوه بر سر و سامان دادن کسب و کار دغدغه اعضای خانواده و آینده و تحصیل فرزندان در اروپا را تضمین کرد.

شما میتوانید با ثبت شرکت در خارج از کشور از طریق ثبت شرکت در کشورترکیه واخذ اقامت اروپا

به همه مشکلات مذکور فائق آییدوعلاوه بر رونق به کسب و کار خود برای خود و خانواده از طریق کشورترکیه(نسبت به اخذ اقامت اروپا اقدام کنید.

همانگونه که میدانید حتی سازمانهای موفق در تولید بدون ارتباط با اروپا؛نه تنها امکان تعامل موثر برای آنها فراهم نیست بلکه حتی در اخذ ویزای  به منظور ایجاد ارتباط موثر مشکلات عدیده ای دارند چرا یک تولید کننده یا بازرگان و تجار ایرانی برای اخذ ویزا در صف های طولانی و نوبت های زمان بر منتظر باشد در حالیکه راه اندازی بازار کسب و کار ایرانیها در خارج از کشور از طریق تاسیس و ثبت شرکت از طریق کشور ترکیه (سود آور و منطقی جهت رونق کسب و کار ایرانیها در خارج از کشور بشمار میرود.بخصوص اینکه متقاضیان ایرانی در خصوص تردد و رفت وآمد به خارج بخصوص کشورهای ارو پایی در گیر مقررات فرسایشی و دست و پاگیر اخذ ویزا ناشی از مشکلات کلان کشور هستند و ارتباط منسجم بین سیاست گذاریهای سیاسی و اقتصادی جهت روان سازی این چالش ها وبرداشتن موانع وجود ندارد ؛لذا گام اول توسعه تجارت و رونق کسب و کار تعامل بین متقاضیان ایرانی با محیط کشورهای اروپایی بشمار میرود که یکی از راههای ان ثبت شرکت از طریق کشور ترکیه (میباشد.

و از این رو امکان سهولت رفت و آمد بین ایران و اروپا از جمله کشورترکیه  برای متقاضیان امری حیاتی به حساب می آید ؛ لذا ثبت شرکت در کشورترکیه واخذ اقامت اروپا نسبت به سایر روشها از مزیت بالایی برخوردار است چراکه از طریق ثبت شرکت در کشورترکیه واخذ اقامت اروپا هم کسب و کار متقاضی رونق میگیرد و هم اعضای خانواده با اخذ اقامت اروپا از طریق کار و تحصیل هدفمند میشوند.

بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت اروپا در مراجعات به مشاورین ما اظهار میکنند که  امکان انجام کسب و کار موفق برای آنها در خارج از کشور از جمله کشور ترکیه (وجود دارد اما نمی دانند موضوعات مقررات راه اندازی کسب و کار در کشور ترکیه (اقامت اروپا)یا دراروپا چگونه است؛چگونه آنها میتوانند سرمایه را به کشور ترکیه (اقامت اروپا)یا اروپا منتقل کنند و آیا در صورت انتقال منابع مالی و داراییها مساله اخذ مالیات کشورهای اروپایی از جمله کشور ترکیه (به چه صورت است؟

آیا اساسا ایجاد کسب و کاربرای اخذ اقامت اروپا  از طریق کشور ترکیه (از قبیل خرید رستوران ؛هتل ؛مغازه  دارای چه شرایطی است و نیاز به ثبت شرکت درکشور ترکیه دارد یابه منظور گرفتن اقامت اروپا بصورت مستقل امکان اداره و مدیریت این گونه مشاغل بدون ثبت شرکت از طریق کشور ترکیه امکان پذیر است ؛

شایان ذکر است که ایجاد تعامل و ورود به تجارت بین الملل ازطریق کشور ترکیه دارای رویکردها و روشهای متفاوتی است که به شرح زیر میباشد:

۱-ثبت شرکت‌ در کشورترکیه

۲-گرفتن نمایندگی خارجی در کشورترکیه

۳-بازاریابی محصولات خارجی در کشورترکیه

۴-خریدوفروش محصولات خارجی در کشورترکیه

۵-واردات در کشورترکیه

۶-صادرات در کشورترکیه

۷-مشارکت در فروش و بازاریابی در کشورترکیه

۸-مشارکت در تولید و مونتاژ محصولات خارجی در کشورترکیه

۹-سرمایه‌گذاری در کشورترکیه

اولین ومهمترین اقدام جهت ثبت شرکت در اروپا از طریق کشور ترکیه تدوین و آماده کردن  طرح توجیهی اقتصادی بیزنس پلن(BUSINESS PLAN ) است ؛

این مرحله یکی از مهمترین مراحلی است که برای ثبت شرکت در همه کشورها ازجمله کشور ترکیه ضروری است اما دقت و گستره این طرح و تنظیم آن در کشورهای مختلف متفاوت است

تدوین و آماده کردن  طرح توجیهی اقتصادی بیزنس پلن(BUSINESS PLAN )

این مرحله یکی از مهمترین مراحلی است که برای ثبت شرکت در همه کشورها از جمله کشورترکیه  ضروری است اما دقت و گستره این طرح و تنظیم آن در کشورهای مختلف متفاوت است

۱-ترسیم چشم‌انداز مالی کسب‌ و کار و سرمایه لازم برای راه‌اندازی ازطریق کشور ترکیه

۲-ترسیم ایده‌های ارزشمند در قالب یک برنامه کسب و کارمنسجم در کشور ترکیه

۳-تشریح منافع و خطرپذیری‌‌های واقعی این کار و ارائه به مراجع ذیصلاح ازطریق کشور ترکیه

۴- : تعیین اهداف بلند مدت و روش دستیابی در کشور ترکیه

۵- نقاط قوت شرکت‌، نسبت به رقبا در کشور ترکیه

۶- جامعه هدف و تمرکز بر کدام بازار یا تعیین مخاطب هدف در کشور ترکیه

۷-پیش بینی تشکیلات سازمانی و تدوین نقش وظایف و مسئولیتها در کشور ترکیه

۸-تعیین منابع مالی؛ فیزکی و انسانی تکنولوژی مورد نیاز در کشور ترکیه

۹- ترسیم استراتژی فروش محصولات و خدمات در کشور ترکیه

طرح توجیهی باید در چارچوب نیاز منطقه ای  و جغرافیایی در کشور ترکیه با توجه به نیاز اتاق بازرگانی و سایر مراجع ذیصلاح در کشور ترکیه صورت گیرد در غیر این صورت ثبت شرکت بدون طرح توجیهی مورد قبول مراجع ذیصلاح در کشور ترکیه نخواهد بود.

پس از تدوین و نهایی سازی طرح توجیهی ثبت شرکت در کشور ترکیهاقدامات ذیل از طریق مشاوران ما بعمل می آید:

 • تهیه اساسنامه و سایر اسناد و فرمهای مربوطه در کشورترکیه
 • مراجعه به مراجع ذیصلاح از جمله اتاق بازرگانی دارایی و بیمه و … در کشورترکیه
 • مراجعه به اتاق بازرگانی برای ثبت شرکت در کشورترکیه
 • اخذ شماره مالياتي شركت در کشورترکیه
 • چاپ روزنامه رسمی در کشورترکیه
 • تایید نمونه امضا و وکالت نامه در دفترخانه در کشورترکیه
 • تنظيم فرم اداره دارایی و مراجعه و تحویل اسناد مربوطه به اداره مذکور برای بررسی اسناد در کشورترکیه
 •  و بازدید و تایید آدرس دفتر شرکت توسط بازرسان آن اداره در کشورترکیه
 • اخذ كارت بازرگاني در کشورترکیه
 • تصديق دفاتر حسابداري در کشورترکیه

از جمله مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور از جمله کشورترکیه  می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در خارج از کشور
 • امکان مراودات مالی از طریق افتتاح حساب بانکی در کشورترکیه
 • رفع مشکلات ناشی ازتحریمها
 • امکان تعاملات بازارهای بین المللی در کشورترکیه
 • استفاده موثر از تشکیلات سازمانی
 • استفاده از معافیت های مالیاتی و سایر مشوق های صادراتی در کشورترکیه

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

روشهای اخذ اقامت ترکیه

هیچ شخصی ؛ وکیلی و یا حتی سفارت درایران نمیتواند ویزا و یا اخذ مجوز اقامت کشورترکیه(اقامت اروپا)متقاضی را تضمین نماید.

زیرا برای اخذ مجوز اقامت کشورترکیهیک سری شرایط و مراحل دارد که باید از طریق دستگاه هایی مانند وزارت امور خارجه، وزارت کار ومهاجرت و یا وزارت کشورترکیه(اقامت اروپا)

مورد بررسی قرار گیرد. نهایتا مراجع ذیصلاح فوق هستند که مجوز اقامت کشورترکیه(اقامت اروپا)را برای متقاضیان صادر میکند.

لذا به این نکته کلیدی و مهم توجه کنید که ؛پاشنه آشیل موفقیت در اخذ مجوز اقامت کشورترکیه انجام ”کار قانونی از طریق مراجع قانونی” در “وقت قانونی” و از “روش قانونی”میباشد.مشاوران و وکلای با تجربه  کاسپین مهاجر شمارا در انجام کلیه امور فوق تا مقصد یاری میکنند.

منظور از”کار قانونی” مسیر درست و شفاف آماده کردن مدارک و مستندات قانونی از مراجع ذیصلاح قانونی داخلی (بانکها ؛ادارات؛ وزارتخانه هاو…) و ارائه مدارک به مراجع تصمیمگیر قانونی خارجی(سفارتخانه ها؛پلیس مهاجرت ؛وزارت کار اتباع خارجی ؛ اداره اقامت و مهاجرت کشورترکیه

و…) میباشد هر گونه واسطه بجز وکیل ومشاور مهاجرتی به هر بهانه موجب از دست دادن منابع میگردد.کار قانونی فقط در صلاحیت دفاتر قانونی و وکلای مهاجرتی است.

منظور از “وقت قانونی” مدت زمانی است که متقاضی پس از انجام مشاوره و عقد قرار داد نسبت به جمع آوری مدارک و مستندات اقدام میکند.این عامل یکی از مهمترین فاکتورهای پروسه

اخذ اقامت ترکیه(اقامت اروپا) است که چنانچه از آن غافل شوید جبران آن بسیار مشکل است؛

همانگونه که میدانید پس از تعیین وقت سفارت جهت اخذ مجوز اقامت کشورترکیه(اقامت اروپا)

مدت زمانی تا روز مصاحبه و ارائه مدارک فرصت دارید تا مدارک و مستندات مربوطه را آماده کنید یا پس از گرفتن ویزای شنگن تا روز حضور در کشور مقصد جهت ادامه انجام مراحل اقامتی مدت زمانی را فرصت دارید تا خود و مدارک خود را جهت ارائه به مراجع ذیصلاح آماده کنیدو لذا انجام مراحل صرفا در مهلت مقرر و وقت قانونی موثر واقع میشود؛لذا استفاده بهینه از وقت قانونی در اخذ اقامت اروپا بسیار مهم و موثر میباشد.

منظور از “روش قانونی” روشی است که نهایتا منجر به نتیجه مورد نظر گردد؛ زیرا روشهای بسیار متنوع و متعددی جهت اخذ اقامت ترکیه وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب مخصوص خود دارند اگرچه پایه و اساس همه روشها بحث و محور توانایی های مالی متقاضی بشمار میرود ولی همه روشها برای همه اشخاص و متقاضیان یکسان نیست یعنی ممکن است روش ثبت شرکت برای شخصی مناسب باشد ولی برای متقاضی محترم دیگری روش تمکن مالی مناسب تر باشد از طرفی ممکن است روش سرمایه گذاری در مثلا کشور آلمان برای شخصی مناسب نباشد اما همین روش برای او در کشور پرتقال مناسب باشد مهمتر اینکه طبق قوانین اقامت و مهاجرت در برخی کشورها وبعضی روشها نهایتا منجر به اقامت دائم نمیشود و فقط اقامت موقت میدهند اما از آنجاییکه تقریبا همه متقاضیان امور اخذ اقامت اروپا در خواست اقامت دائم دارند لذا باید به این نکته مهم توجه کنند که سهولت در اخذ اقامت موقتی در کشوری که ممکن است به اقامت دائم نینجامد را از دستور کار خود خارج کنند و حتما کشور و روشی برای اخذ اقامت اروپا را انتخاب کنند که طبق ضوابط و مقررات قانونی آن کشور سر فصلی بعنوان اقامت دائم در مجموعه مقررات مهاجرتی و اقامتی خود وجود داشته باشد.

شما میتوانید با تماس با مشاوران و وکلای مجرب مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر از جزییات روشهای مهاجرت اخذ اقامت اروپا به شرح ذیل اشنایی پیدا کنیداخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری

اخذاقامت ترکیه  از طریق خرید ملک

اخذاقامت ترکیه  از طریق تمکن مالی

اخذاقامت ترکیه  از طریق ثبت شرکت

اخذاقامت ترکیه  از طریق سرمایه گذاری

اخذاقامت ترکیه  از طریق مشاغل مهارتی وکاریابی

اخذاقامت ترکیه   از طریق تخصص

اخذاقامت ترکیه  از طریق ازدواج

اخذاقامت ترکیه  ازطریق تحصیل

اخذاقامت ترکیه  از طریق پیوستن به خانواده

اخذاقامت ترکیه  از طریق هنرمندان –ورزشکاران

در هر صورت شما به هر روش و از هر کشوری اروپایی موفق به اخذ اقامت شوید در حقیقت مجوزاقامت اروپا را دریافت کرده اید .می توانید تحصیل کنید، کار کنید و از همه مزایای زندگی در اروپا بهره مند شوید و معمولا پس از پنج سال اقامت موقت شما می تواند به اقامت دائم منتهی شود و اگر تمایل داشتید معمولا پس از سه سال میتوانید تابعیت کشور مورد نظر یعنی سیتزن اروپا شوید.

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی قانونی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

شرایط مهاجرت و اخذ اقامت اروپا از طریق پیوستن به خانواده در کشور ترکیه

 

شما میتوانید با اخذ اقامت ترکیه ازمزایای تحصیل رایگان استفاده کنیدمشغول کار شوید.نسبت به افتتاح حساب بانکی در کشور ترکیه اقدام کنید.بدون هیچ محدودیتی تجارت در کشور ترکیه نمایید.از تسهیلات بانکی استفاده کنید.از امکانات رایگان پزشکی و رفاهی بهره مند شوید.نسبت به خرید املاک اقدام در کشور ترکیه نمایید. از مارک تجاری اروپایی استفاده کنید..امکان افتتاح حساب شرکتی و شخصی در کشور ترکیه برای شما فراهم میشود.اخذ ویزا برای کشورهای آمریکا ؛انگلستان و کانادا آسانتر خواهد بود.همه اعضای خانواده با اخذاقامت اروپا از مزایای اقامت اروپا بهره مند میشوند.با اخذ اقامت در کشور ترکیه ,کشورهای اروپایی (اقامت اروپا).هیچگونه محدودیت سنی جهت اخذ اقامت اروپا از طریق کشورهای اروپایی وجود ندارد.پس از سپری شدن پنج سال از طریق کشورهای اروپایی می توانید در خواست تابعیت نموده و پاسپورت دوم خود را (پاسپورت اروپایی)دریافت نمایید.

اخیرا قوانین الحاق خانواده سخت تر شده است. درقوانین جدید شروط تازه ای برای اعطای اقامت به خانواده در نظر گرفته شده است، شروط سخت تری برای الزامات مالی تعیین شده است. اصلی ترین موضوع در قوانین الحاق خانواده آن است که فردی که در اروپا زندگی می کند و خواهان آن است که همسر/ شوهر یا فرزند ان خود را به اروپا بیاورد، بایستی بتواند با ارائه مدارک معتبر نشان دهد که سال قبل به اندازه کافی درآمد داشته است. همچنین باید بر اساس مداراک نشان دهد که سال آینده نیز از درآمد کافی برخوردار خواهد شد. در همین رابطه در قوانین جدید شرط دیگری تعیین شده مبنی بر اینکه فرد متقاضی که دراروپا زندگی میکند نباید هزینه زندگیش از طریق اداره تامین اجتماعی یا همان سوشیال تامین شود.
قانون شرط چهار ساله الحاق خانواده، شامل فردی است که در اروپا زندگی می کند، یا متقاضی خود پناهنده باشد و به دلایل نوع دوستانه (دلائل انسانی) یا بدلائل قانون الحاق خانواده در اروپا اقامت داشته باشد. این فرد بایستی قبل از اینکه به اعضای خانواده اش اجازه اقامت داده شود، خودش ۴ سال سابقه کار یا تحصیلات در اروپا را داشته باشد.

بر اساس قوانین قدیم، یکی از تبصره های قانون الحاق خانوادگی آن بود که استثنائاتی برای سقف الزامات مالی تعیین شده برای همسران و یا همزی های اروپای وجود داشت اما در قانون جدید این تبصره نیز از میان برداشته شده است. این مورد در باره فرزند، همسر و یا همزی در طی سه سال که میتوانستند اجازه اقامت دائم را کسب کنند نیزصدق می کند.

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

اخذ پاسپورت دوم در کشور ترکیه

اخذ پاسپورت دوم در بسیاری از کشورها مستلزم طی فرایندی طولانی۵ الی ۱۸ سال میباشد و طی آن بدوا باید اقامت موقت و در ادامه اقامت دائم طی شده و نهایتا پس از داشتن شرایطی از قبیل دانستن زبان آن کشور ،میتوان نسبت به اخذ پاسپورت ترکیه  اقدام نمود:

البته برخی از کشورها بخصوص کشورهای آمریکای لاتین از جمله دومنیکا؛سنت کیس ،سنت لوسیا؛ گرانادا و اکوادور و… از جمله کشورهایی هستند که در قبال دریافت وجهی از یکصد هزار دلار تا دویست و پنجاه هزار دلار؛ بدون نیاز به حضور و زندگی در آنجا ،تابعیت شما را میپذیرند و به شما پاسپورت اعطا میکنند.

اما کشورهای اروپایی طی مراحل زمانی و البته پس از چند سال از اقامت دائم , و با داشتن شرایطی تابعیت را میپذیرند  و پاسپورت اعطا میکنند.

اصولا هیچ کشوری در ابتدا اقامت دائم اعطا نمی کند و معمولا ابتدا اقامت موقت یکساله داده میشود و سال به سال تمدید میگردد و معمولا بعد از پنج سال اقامت دائم داده میشود و در برخی کشورها سه سال بعد و برخی دیگر پنج سال بعد پاسپورت یا تابعیت را میپذیرند.

اقامت موقت ،تمدید اقامت موقت و درخواست اقامت دائم دارای شرایط متفاوتی است،

اقامت موقت یکساله  ترکیه  برنامه اقامتی  ترکیه  است که به شما بر اساس یکی از روشهای قانونی کشور ترکیه  اعطا شده است،

 

تمدید اقامت سال به سال تا پنج سال بستگی به روشی دارد که شما بر مبنای آن اقامت سال اول کشور  ترکیه  را گرفته اید

اما اخذ اقامت دائم ترکیه بستگی به روش انتخابی شما دراخذ اقامت موقت ترکیه   ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در  ترکیه  دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله ترکیه   را کسب کردهاید شما باید مدت زمان چند ساله ای را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما را بپذیرند.

بعبارت بهتر وقتی شما از کشور  ترکیه مجوز اقامت موقت اخذ کرده اید تصمیم دارید نهایتا این اقامت موقت شما در ترکیه به اقامت دائم  ترکیه    بینجامد لذا این پروسه دارای شرایطی است که باید طی شود،یکی از شرایط آن حفظ شرایطی است که بر مبنای آن اقامت موقت یکساله بشما اعطا شده است لذا اگر شما از روش خرید ملک موفق به اخذ اقامت  ترکیه  شده اید در این صورت هنگام در خواست تمدید اقامت موقت ،شما کماکان باید مالک ملک مذکور باشید، اگر شما به روش تمکن مالی ،اقامت یکساله ترکیه را اخذ کرده اید در هنگام در خواست تمدید اقامت موقت ترکیه  باید مدارک مربوط به استمرار شرایط تمکن مالی (اثبات در آمد مکفی در ایران)را به اداره مهاجرت و اقامت  ترکیه  ارائه کنید و چنانچه از روش ثبت شرکت در ترکیه اقامت موقت    ترکیه  را گرفته اید شما باید مدارک عملکرد شرکت (گردش مالی سالیانه ،ترازنامه سود و زیان و فیش پرداخت مالیات و….) را به اداره مربوطه ارائه کنید،

اما در خصوص در خواست اقامت دائم  ترکیه   باید متذکر شویم که تقریبا همه کشورهای اروپایی پس از پنج سال اقامت موقت متقاضی ،با داشتن شرایط تکمیلی دیگر به متقاضیان اقامت دائم اعطا میکنند،لذا اخذ اقامت دائم ترکیه هدف اصلی متقاضیان اقامت ترکیه و مهاجرت به اروپا بشمار میرود، پس از اخذ اقامت دائم  ترکیه  دیگر نیاز به حفظ شرایطی که برمبنای آن اقامت موقت گرفته اید نیست، یعنی مثلا  اگر از روش تمکن مالی از طریق درآمد ماهیانه سپرده بانکی اقامت به شما داده شده است و شما برای رعایت حفظ شرایط تمدید مجبور بوده اید سپرده بانکی را تا پنج سال حفظ کنید اما پس از دریافت اقامت دائم ،شما میتوانید سپرده بانکی را بردارید،

اما اینکه هزینه زندگی شما پس از دریافت اقامت دائم  ترکیه    از کجا تامین میشود مساله دیگری است .

لذا همانگونه که ملاحظه میکنید مساله تمدید اقامت موقت یکساله ترکیه  و شرایط آن بسیار مهم است در حالیکه بیشتر متقاضیان بواسطه سود جویی برخی  از مشاوران مهاجرتی در اطلاع رسانی قطره چکانی به آنهاو غفلت متقاضی ناشی از بی اطلاعی وی از شرایط تمدید روشها ،در هنگام تمدید دچار مشکل شده و منابع هزینه شده یکساله آنها بهدر میرود،

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی -شینگن مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

اخذ اقامت اروپا از طریق پناهندگی در ترکیه

لازم به توضیح است که شهروندان ترکیهی از سال ۲۰۱۷ به بعد بدون ویزا مجاز به سفر به کلیه کشورهای اتحاده اروپا هستند. و این کشور کاندید پیوستن به اتحادیه اروپا و شنگن است.

پناهندگی یکی از روشهای مهاجرتی پر خطر بشمار میرود اما بسیاری از متقاضیان با اهداف گوناگون ازجمله امکان بهبود معیشتی وپیشرفت خواستار مهاجرت به کشورهای پیشرفته از جمله اروپا و بخصوص آلمان هستند،اخذ پناهندگی در ترکیه مانند سایر کشورهای اروپا و اتحادیه اروپا دارای شرایطی از قبیل اثبات عدم امکان زندگی در کشور خود ناشی از عدم امنیت و …میباشد.

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر بدلایل فراوان از جمله نکات ذیل ،به متقاضیان توصیه میشود از روشهای قانونی و بدون ریسک جهت مهاجرت و اخذ اقامت اروپا استفاده کنند بسیاری از متقاضیان شرایط مناسبی برای روشهای دیگر دارند اما خودشان نمی دانند بنابراین ما به این متقاضیان محترم پیشنهاد میکنیم در مشاوره حضوری بر راه حل های بهتری که ما با شما در میان خواهیم گذاشت متمرکز شوید ،ذیلابرخی مشکلات پیش رو برای روش پناهندگی مختصرا اشاره شده است:

کشور آلمان نسبت به سایر ترکیهدر این خصوص پیشقدم تر بوده است اماموضوع پناهجویی به یکی از چالش‌های بزرگ کنونی جامعه آلمان بدل شده است. مشکل پناهجویی از عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به حوزه امنیت داخلی آلمان کشیده شد. پاسخگویی به بحران پناهجویی جامعه آلمان را دچار شکاف کرده است.

یونیسف شمار آوارگان را بیش از ده‌ها میلیون نفر تخمین می‌زند. بیش از ۵۰ میلیون نفر از آوارگان زیر ۱۸ سال هستند. بنا به گزارش یونیسف در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۸ میلیون کودک در سراسر جهان به خاطر جنگ و خشونت و ۲۲ میلیون کودک دیگر نیز به خاطر فقر، افزایش جرم‌ و ‌جنایت یا دلایل دیگری چون شرایط بد اقلیمی، محل زندگی‌شان را ترک کرده و آواره شده‌اند.

آلمان در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در رابطه با حل بحران پناهجویی جایگاه ممتازی دارد. آلمان نه تنها نیرومندترین قدرت اقتصادی در اروپا به شمار می‌آید، بلکه تا کنون بیش از هر کشور دیگر اروپایی میزبان پناهجویان و آوارگان بوده است.

در سال ۲۰۱۶ میلادی مجموعاً ۹۸۸ هزار درخواست پناهندگی در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا ثبت شده که سه دوم این درخواست‌ها (یعنی بیش از ۶۵۸ هزار درخواست) در آلمان بوده است. ترکیهبا ۸۵ هزار و فرانسه با ۶۲ هزار درخواست در رده‌‌های دوم و سوم قرار دارند.

دود ۶۶ درصد پناهجویان واردشده به آلمان مرد و ۳۴ درصد دیگر زن هستند. از کل این پناهجویان بیش از ۷۰ درصد آنان زیر ۳۰ سال هستند. شمار پناهجویان بالای۴۰ سال تنها ۱۰ درصد است.

بنا به گفته مسئولان آلمانی تنها ۳۴ هزار پناهجو در سال ۲۰۱۶ جذب بازار کار شده‌اند که با توجه به شمار زیاد پناهجویان میزان اندکی به شمار می‌آید. یکی از مشکلات ساختاری در این زمینه ناتوانی پناهجویان برای انجام کارهای تخصصی است.

توافق اتحادیه اروپا و ترکیه در سال ۲۰۱۶ و مسدود یا محدود شدن مسیر بالکان، ورود پناهجویان به آلمان را سخت‌تر کرده است. مقایسه میان شمار پناهجویان در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ موثر بودن این راه‌کارها را به خوبی نشان می‌دهد.

اما سیاست سخت‌گیرانه اتحادیه اروپا برای ورود پناهجویان پیامد‌های تلخ و دردناکی نیز را به همراه داشت. به راستی می‌توان گفت که در سال ۲۰۱۶ دریای مدیترانه بدل به “دریای مرگ” برای پناهجویان شد. بنا به گزارش سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۶ بیش از ۵ هزار آواره و پناهجو در دریای مدیترانه جان خود را از دست دادند. شمار کشته‌شدگان پناهجو در سال ۲۰۱۵ در آب‌های مدیترانه ۳۶۰۰ نفر بود.

بطور کلی تغییر سیاست و قوانین این نتایج را در آلمان در پی خواهد داشت: شمار ورود پناه‌جویان به آلمان کمتر خواهد شد. بازگرداندن پناهجویانی که تقاضای آنان رد شده به سرعت عملی خواهد گشت. اخراج پناهجویانی متخلف و مجرم از آلمان ابعادی گسترده‌تر خواهد یافت. شمار بیشتری از کشورها به لیست “کشور‌های امن” برای بازگرداندن پناهجویان افزوده خواهد شد.

پیشنهاد و توصیه به شما:

همانگونه که در بالا اشاره شد اخذ اقامت اروپا به روشهای دیگری بجز پناهندگی بدون ریسک بوده و به تجربه به ما ثابت شده است که متقاضیان ایرانی برای پناهندگی به اروپا نسبت به سایر ملیتها از جمله عراق ،سوریه،پاکستان،افغانستان و بسیاری کشورها از این دست شانس کمتری برای پذیرش پناهندگی دارند .

با توجه به نکات در خور توجه فوق الذکر ،مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر روش پناهندگی را برای مهاجرت برای متقاضیان مناسب نمیدانند،در حالیکه همین متقاضیان شرایط بهتری برای گرفتن اقامت اروپا از روشهای دیگر دارند،برای تطبیق شرایط خود با سایر روشها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت ترکیه مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی قانونی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

کاسپین مهاجر هیچ فعالیتی در خصوص امور کاریابی و یا ویزا کار انجام نمیدهد .