مهاجرت به ایتالیا

اخذ اقامت ایتالیا  و مهاجرت به ایتالیا

شرایط خوب و مناسب از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیکی به ایران وسهل والوصول بودن ،چند ویژگی کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا  است از طرفی پیمان شینگن گردش آزاد کالا ،سرمایه و انسان را در کلیه کشورهای عضو شینگن تضمین کرده است واین موضوع ،جذابیت زیادی برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)بوجود آورده  است.

اخذ اقامت دائم ایتالیا

اخذ اقامت دائم ایتالیا  بستگی به روش انتخابی شما از میان روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به ایتالیا (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) دراخذ اقامت موقت ایتالیا  ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در  ایتالیا  دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله ایتالیا  را کسب کرده اید شما باید مدت زمان پنج سال را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما برای ایتالیا  پذیرفته شود.

اخذ تابعیت و پاسپورت ایتالیا

بسیاری از ایرانیان و بخصوص تجار و بازرگانان به منظور سهولت در انجام مسافرتهای بدون ویزا به کشورها ،خواهان اخذ پاسپورت دوم (پاسپورت اروپایی ) از جمله پاسپورت ایتالیا  هستند شما میتوانید پس از اخذ اقامت دائم با شرایطی ،در خواست پاسپورت از اداره مهاجرت ایتالیا  کنید.

روشهای قانونی دریافت اقامت ایتالیا  و روشهای مهاجرت به ایتالیا  (روشهای اخذ اقامت ایتالیا  )

روشهای زیادی برای مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)وجود دارد ،اینکه کدام روش ،بهترین روش مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  است بستگی به شرایط متقاضیان دارد اما شک نکنید که تنها یکی از روشها بهترین روش برای متقاضی خاصی است ،در واقع اطلاع از شرایط قانونی کشورها و روشها و محاسن و معایب هر روش محور اصلی مشاوره ما به شمار میرود.

مهاجرت به ایتالیا  از طریق کار در ایتالیا

به دو صورت از طریق کار میتوان برای مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمود،اولین گزینه از طریق خود اشتغالی (self-employment ) ودومین گزینه مطابق قوانین اتحادیه اروپا و پیمان شنگن متقاضیان مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) بدوا باید از طریق کارفرما (اسپانسر) در خصوص کاریابی اقدام شود.

مهاجرت به ایتالیا  ازطریق پیوستن به خانواده درایتالیا

چنانچه شما شهروندایتالیا  هستید میتوانید برای افراد خانواده خود در خواست مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) را نمایید ،مطابق قانون اداره مهاجرت ایتالیا  شما باید علاوه بر اینکه مجوز اقامت ایتالیا  را دارید باید دارای سایر شرایط گرفتن اقامت برای افراد خانواده خود نیز باشد از آنجمله توانایی مالی و شغل مناسب برای اداره زندگی یکی از مهمترین شرایط مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق پیوستن به خانواده می باشد. برای جزییات بیشتر اینجا را کلیک کنید

مهاجرت به ایتالیا  ازطریق ثبت شرکت درایتالیا

ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار یکی از روشهای مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)است که اخیرا بدلیل مزایای فراوان آن طرفداران زیادی پیدا کرده است،شما میتوانید برای خود و خانواده تان و حتی فرزندان بالای ۱۸ سال خود از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمایید.

مهاجرت به ایتالیا  از طریق سرمایه گذاری

یکی از روشهای سرمایه گذاری برای (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) خرید اوراق قرضه است ،در خرید اوراق قرضه مبلغی مشخص برای مدتی معین ،عموما پنج ساله نزد دولت برای طرحهای زیر بنایی و عمرانی و شهری کشور مورد نظر سپرده گذاری میشود و بعد پایان دوره (پنج سال) اصل پول مسترد میگردد. تنها برخی از کشورها از این روش اقامت میدهند

مهاجرت به ایتالیا  ازطریق تمکن مالی درایتالیا

اگر شما مایلید بدون سرمایه گذاری ،خرید ملک و ثبت شرکت در اروپا برای مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام کنید روشی بسار جالب و بدون ریسک از طریق اثبات تمکن مالی شما در داخل کشور فراهم است ،روش تمکن دارای جذابیتهای بسیار زیاد بلحاظ محاسن و مزایای آن میباشد و در عین حال دارای شرایط  و ضوابطی است که متقاضیان باید به آنها توجه کنند.

مهاجرت به ایتالیا  از طریق خرید ملک

مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق خرید ملک، روشی معمول در مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) است علیرغم مطلوب بودن این روش در برخی کشورها بلحاظ قطعی شدن مجوز اقامت شما  در اسرع وقت ،اما ما به شما توصیه میکنیم که چنانچه متقاضی این روش هستید با مطالعه دقیق و با احتیاط قدم بر دارید

مهاجرت به ایتالیا  ازطریق ازدواج در ایتالیا

ازدواج عمل حقوقی محسوب می شود و دارای آثار حقوقی بسیاری است . آیا ازدواج یک نفر تبعه ایتالیا  با یک نفر تبعه خارجی منجر به اخذ اقامت ایتالیا  و مهاجرت به ایتالیا  یااخذ تابعیت  اروپا  می شود ؟ کسی که قصد ازدواج با یک تبعه  اروپا  را دارد ، چه پروسه حقوقی و قانونی را بایستی بگذراند تا منجر به اخذ اقامت ایتالیا  و مهاجرت به ایتالیا  شود ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  چه مدارکی بایستی تحویل دهد ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  جهت اخذ ویزای ازدواج به چه مرجعی باید مراجعه نماید ؟

مهاجرت به ایتالیا  ازطریق تحصیل در ایتالیا

آیا میدانید که از روش تحصیل شما نمی توانید اقامت ایتالیا  را بدست آورید،زیرا ویزای تحصیلی ویزای موقت است و به مجرد اتمام تحصیل باید کشور متبوع را ترک کنید، مایوس نشوید صبر کنید عجله نکنید ولی نکته جالب اینست که اتفاقا روش تحصیل در نهایت میتواند منجر به اخذ اقامت ایتالیا  گردد و حتی این روش زود تر از سایر روشها جواب میدهد البته مشروط بر اینکه پس از پایان تحصیل در ایتالیا  کار پیدا کنیدو این کار سختی نیست چون شما در طول تحصیل مجاز به کار کردن ۲۰ ساعت در هفته را بوده اید و با حال و هوای ایتالیا  آشنایی پیدا کرده اید.

 

مهاجرت به ایتالیا  ازطریق پناهندگی در ایتالیا

پناهندگی نیز یکی از روشهای اخذ اقامت ایتالیا  است ،نکته مهم در اخذ پناهندگی ایتالیا  اینست که شما باید بدوا در کشور ایتالیا  به هر طریق حضور پیدا کنید و در خواست را ارائه نمایید در واقع امکان ارائه در خواست در ایران وجود ندارد.

اما کارشناسان و مشاوران ما این روش را از میان همه روشهای اقامتی مطلوب نمی دانند.بسیاری از متقاضیان دارای شرایط مناسب برای سایر روشهای قانونی مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) میباشند ، جزییات بیشتر اینجا را کلیک کنید

 

نکات کلیدی در اخذ اقامت دائم اروپا و اقامت کشور ایتالیا

ماهیت و سرشت امور مهاجرتی و اخذ اقامت بدلیل تعامل با سازمانهای دولتی از جمله وزارت خارجه و وزارت دادکستری وسفارتخانه ها و وجود بوروکراسی نیازمند مصمم بودن و هدفدار بودن متقاضیان و پشتکار همراه با نظم درمستند سازی و جمع آوری مدارک و اسناد شامل اصل و کپی و حفظ و نگهداری آنها در چند نسخه  میباشد،تجربیات کارشناسان و مشاوران ما نشان میدهد که تاخیر کارها برای بسیاری از متقاضیان از همین زاویه صورت گرفته و متاسفانه موجب سوئ تفاهم های زیادی شده و میشود. ،

دانلود کاتالوگ اقامت ایتالیا  و مهاجرت به ایتالیا

مشاوران و کارشناسان بین الملل ما برای آگاهی شما از شرایط زندگی ،کار و تحصیل ایتالیا  مجموعه ای از اطلاعات مفید کشورها هزینه زندگی ،روشهای مهاجرت به ایتالیا  و اخذ اقامت ایتالیا  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) تدوین نموده اند ،به شما توصیه میکنیم قبل از مشاوره نسبت به مطالعه کاتا لوگها و شرایط کشورها اقدام کنید تا جلسات مشاوره حضوری برای شما مفید واقع گردد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *