مهاجرت به بلغارستان

بلغارستان جزو اتحادیه اروپا است اما عضو شنگن نیست و برای عضویت کاندید شده است.

اخذ اقامت بلغارستان و مهاجرت به بلغارستان

شرایط خوب و مناسب از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیکی به ایران وسهل والوصول بودن ،چند ویژگی کشورهای اروپایی از جمله بلغارستان است از طرفی پیمان شینگن گردش آزاد کالا ،سرمایه و انسان را در کلیه کشورهای عضو شینگن تضمین کرده است واین موضوع ،جذابیت زیادی برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)بوجود آورده  است.در آینده بحث پیوستن شنگن بلغارستان مطرح می باشد.

اخذ اقامت دائم بلغارستان

اخذ اقامت دائم بلغارستان بستگی به روش انتخابی شما از میان روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به بلغارستان(مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) دراخذ اقامت موقت بلغارستان ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در  بلغارستان دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله بلغارستان را کسب کرده اید شما باید مدت زمان پنج سال را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما برای بلغارستان پذیرفته شود

اخذ تابعیت و پاسپورت بلغارستان

بسیاری از ایرانیان و بخصوص تجار و بازرگانان به منظور سهولت در انجام مسافرتهای بدون ویزا به کشورها ،خواهان اخذ پاسپورت دوم (پاسپورت اروپایی ) از جمله پاسپورت بلغارستان هستند شما میتوانید پس از اخذ اقامت دائم با شرایطی ،در خواست پاسپورت از اداره مهاجرت بلغارستان کنید.

روشهای قانونی دریافت اقامت بلغارستان و روشهای مهاجرت به بلغارستان (روشهای اخذ اقامت بلغارستان )

روشهای زیادی برای مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)وجود دارد ،اینکه کدام روش ،بهترین روش مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان است بستگی به شرایط متقاضیان دارد اما شک نکنید که تنها یکی از روشها بهترین روش برای متقاضی خاصی است ،در واقع اطلاع از شرایط قانونی کشورها و روشها و محاسن و معایب هر روش محور اصلی مشاوره ما به شمار میرود.

مهاجرت به بلغارستان از طریق کار در بلغارستان

به دو صورت از طریق کار میتوان برای مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمود،اولین گزینه از طریق خود اشتغالی (self-employment ) ودومین گزینه مطابق قوانین اتحادیه اروپا و پیمان شنگن متقاضیان مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) بدوا باید از طریق کارفرما (اسپانسر) در خصوص کاریابی اقدام شود.

مهاجرت به بلغارستان ازطریق پیوستن به خانواده دربلغارستان

چنانچه شما شهروندبلغارستان هستید میتوانید برای افراد خانواده خود در خواست مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) را نمایید ،مطابق قانون اداره مهاجرت بلغارستان شما باید علاوه بر اینکه مجوز اقامت بلغارستان را دارید باید دارای سایر شرایط گرفتن اقامت برای افراد خانواده خود نیز باشد از آنجمله توانایی مالی و شغل مناسب برای اداره زندگی یکی از مهمترین شرایط مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق پیوستن به خانواده می باشد.

مهاجرت به بلغارستان ازطریق ثبت شرکت دربلغارستان

ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار یکی از روشهای مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)است که اخیرا بدلیل مزایای فراوان آن طرفداران زیادی پیدا کرده است،شما میتوانید برای خود و خانواده تان و حتی فرزندان بالای ۱۸ سال خود از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمایید.

مهاجرت به بلغارستان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روشهای سرمایه گذاری برای (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) خرید اوراق قرضه است ،در خرید اوراق قرضه مبلغی مشخص برای مدتی معین ،عموما پنج ساله نزد دولت برای طرحهای زیر بنایی و عمرانی و شهری کشور مورد نظر سپرده گذاری میشود و بعد پایان دوره (پنج سال) اصل پول مسترد میگردد. تنها برخی از کشورها از این روش اقامت میدهند 

مهاجرت به بلغارستان ازطریق تمکن مالی دربلغارستان

اگر شما مایلید بدون سرمایه گذاری ،خرید ملک و ثبت شرکت در اروپا برای مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام کنید روشی بسار جالب و بدون ریسک از طریق اثبات تمکن مالی شما در داخل کشور فراهم است ،روش تمکن دارای جذابیتهای بسیار زیاد بلحاظ محاسن و مزایای آن میباشد و در عین حال دارای شرایط  و ضوابطی است که متقاضیان باید به آنها توجه کنند.

مهاجرت به بلغارستان از طریق خرید ملک

مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق خرید ملک، روشی معمول در مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) است علیرغم مطلوب بودن این روش در برخی کشورها بلحاظ قطعی شدن مجوز اقامت شما  در اسرع وقت ،اما ما به شما توصیه میکنیم که چنانچه متقاضی این روش هستید با مطالعه دقیق و با احتیاط قدم بر دارید

مهاجرت به بلغارستان ازطریق ازدواج در بلغارستان

ازدواج عمل حقوقی محسوب می شود و دارای آثار حقوقی بسیاری است . آیا ازدواج یک نفر تبعه بلغارستان با یک نفر تبعه خارجی منجر به اخذ اقامت بلغارستان و مهاجرت به بلغارستان یااخذ تابعیت  اروپا  می شود ؟ کسی که قصد ازدواج با یک تبعه  اروپا  را دارد ، چه پروسه حقوقی و قانونی را بایستی بگذراند تا منجر به اخذ اقامت بلغارستان و مهاجرت به بلغارستان شود ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  چه مدارکی بایستی تحویل دهد ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  جهت اخذ ویزای ازدواج به چه مرجعی باید مراجعه نماید ؟

مهاجرت به بلغارستان ازطریق تحصیل در بلغارستان

آیا میدانید که از روش تحصیل شما نمی توانید اقامت بلغارستان را بدست آورید،زیرا ویزای تحصیلی ویزای موقت است و به مجرد اتمام تحصیل باید کشور متبوع را ترک کنید، مایوس نشوید صبر کنید عجله نکنید ولی نکته جالب اینست که اتفاقا روش تحصیل در نهایت میتواند منجر به اخذ اقامت بلغارستان گردد و حتی این روش زود تر از سایر روشها جواب میدهد البته مشروط بر اینکه پس از پایان تحصیل در بلغارستان کار پیدا کنیدو این کار سختی نیست چون شما در طول تحصیل مجاز به کار کردن ۲۰ ساعت در هفته را بوده اید و با حال و هوای بلغارستان آشنایی پیدا کرده اید.

پناهندگی در بلغارستان

پناهندگی نیز یکی از روشهای اخذ اقامت بلغارستان است ،نکته مهم در اخذ پناهندگی بلغارستان اینست که شما باید بدوا در کشور بلغارستان به هر طریق حضور پیدا کنید و در خواست را ارائه نمایید در واقع امکان ارائه در خواست در ایران وجود ندارد.

اما کارشناسان و مشاوران ما این روش را از میان همه روشهای اقامتی مطلوب نمی دانند.بسیاری از متقاضیان دارای شرایط مناسب برای سایر روشهای قانونی مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) میباشند ،

نکات کلیدی در اخذ اقامت دائم اروپا و اقامت کشور بلغارستان

ماهیت و سرشت امور مهاجرتی و اخذ اقامت بدلیل تعامل با سازمانهای دولتی از جمله وزارت خارجه و وزارت دادکستری وسفارتخانه ها و وجود بوروکراسی نیازمند مصمم بودن و هدفدار بودن متقاضیان و پشتکار همراه با نظم درمستند سازی و جمع آوری مدارک و اسناد شامل اصل و کپی و حفظ و نگهداری آنها در چند نسخه  میباشد،تجربیات کارشناسان و مشاوران ما نشان میدهد که تاخیر کارها برای بسیاری از متقاضیان از همین زاویه صورت گرفته و متاسفانه موجب سوئ تفاهم های زیادی شده و میشود. ،

دانلود کاتالوگ اقامت بلغارستان و مهاجرت به بلغارستان

مشاوران و کارشناسان بین الملل ما برای آگاهی شما از شرایط زندگی ،کار و تحصیل بلغارستان مجموعه ای از اطلاعات مفید کشورها هزینه زندگی ،روشهای مهاجرت به بلغارستان و اخذ اقامت بلغارستان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) تدوین نموده اند ،به شما توصیه میکنیم قبل از مشاوره نسبت به مطالعه کاتا لوگها و شرایط کشورها اقدام کنید تا جلسات مشاوره حضوری برای شما مفید واقع گردد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *