مهاجرت به بلژیک

 

اخذ اقامت بلژیک و مهاجرت به بلژیک

شرایط خوب و مناسب از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیکی به ایران وسهل والوصول بودن ،چند ویژگی کشورهای اروپایی از جمله بلژیک است از طرفی پیمان شینگن گردش آزاد کالا ،سرمایه و انسان را در کلیه کشورهای عضو شینگن تضمین کرده است واین موضوع ،جذابیت زیادی برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)بوجود آورده  است.

اخذ اقامت دائم بلژیک

اخذ اقامت دائم بلژیک بستگی به روش انتخابی شما از میان روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به بلژیک(مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) دراخذ اقامت موقت بلژیک ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در  بلژیک دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله بلژیک را کسب کرده اید شما باید مدت زمان پنج سال را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما برای بلژیک پذیرفته شود.

اخذ تابعیت و پاسپورت بلژیک

بسیاری از ایرانیان و بخصوص تجار و بازرگانان به منظور سهولت در انجام مسافرتهای بدون ویزا به کشورها ،خواهان اخذ پاسپورت دوم (پاسپورت اروپایی ) از جمله پاسپورت بلژیک هستند شما میتوانید پس از اخذ اقامت دائم با شرایطی ،در خواست پاسپورت از اداره مهاجرت بلژیک کنید.

روشهای قانونی دریافت اقامت بلژیک و روشهای مهاجرت به بلژیک (روشهای اخذ اقامت بلژیک )

روشهای زیادی برای مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)وجود دارد ،اینکه کدام روش ،بهترین روش مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک است بستگی به شرایط متقاضیان دارد اما شک نکنید که تنها یکی از روشها بهترین روش برای متقاضی خاصی است ،در واقع اطلاع از شرایط قانونی کشورها و روشها و محاسن و معایب هر روش محور اصلی مشاوره ما به شمار میرود.

مهاجرت به بلژیک از طریق کار در بلژیک

به دو صورت از طریق کار میتوان برای مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمود،اولین گزینه از طریق خود اشتغالی (self-employment ) ودومین گزینه مطابق قوانین اتحادیه اروپا و پیمان شنگن متقاضیان مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) بدوا باید از طریق کارفرما (اسپانسر) در خصوص کاریابی اقدام شود.

مهاجرت به بلژیک ازطریق پیوستن به خانواده دربلژیک

چنانچه شما شهروندبلژیک هستید میتوانید برای افراد خانواده خود در خواست مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) را نمایید ،مطابق قانون اداره مهاجرت بلژیک شما باید علاوه بر اینکه مجوز اقامت بلژیک را دارید باید دارای سایر شرایط گرفتن اقامت برای افراد خانواده خود نیز باشد از آنجمله توانایی مالی و شغل مناسب برای اداره زندگی یکی از مهمترین شرایط مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق پیوستن به خانواده می باشد.

مهاجرت به بلژیک ازطریق ثبت شرکت دربلژیک

ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار یکی از روشهای مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)است که اخیرا بدلیل مزایای فراوان آن طرفداران زیادی پیدا کرده است،شما میتوانید برای خود و خانواده تان و حتی فرزندان بالای ۱۸ سال خود از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمایید.

مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری

یکی از روشهای سرمایه گذاری برای (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) خرید اوراق قرضه است ،در خرید اوراق قرضه مبلغی مشخص برای مدتی معین ،عموما پنج ساله نزد دولت برای طرحهای زیر بنایی و عمرانی و شهری کشور مورد نظر سپرده گذاری میشود و بعد پایان دوره (پنج سال) اصل پول مسترد میگردد. تنها برخی از کشورها از این روش اقامت میدهند .

مهاجرت به بلژیک ازطریق تمکن مالی دربلژیک

اگر شما مایلید بدون سرمایه گذاری ،خرید ملک و ثبت شرکت در اروپا برای مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام کنید روشی بسار جالب و بدون ریسک از طریق اثبات تمکن مالی شما در داخل کشور فراهم است ،روش تمکن دارای جذابیتهای بسیار زیاد بلحاظ محاسن و مزایای آن میباشد و در عین حال دارای شرایط  و ضوابطی است که متقاضیان باید به آنها توجه کنند.

مهاجرت به بلژیک از طریق خرید ملک

مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق خرید ملک، روشی معمول در مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) است علیرغم مطلوب بودن این روش در برخی کشورها بلحاظ قطعی شدن مجوز اقامت شما  در اسرع وقت ،اما ما به شما توصیه میکنیم که چنانچه متقاضی این روش هستید با مطالعه دقیق و با احتیاط قدم بر دارید .

مهاجرت به بلژیک ازطریق ازدواج در بلژیک

ازدواج عمل حقوقی محسوب می شود و دارای آثار حقوقی بسیاری است . آیا ازدواج یک نفر تبعه بلژیک با یک نفر تبعه خارجی منجر به اخذ اقامت بلژیک و مهاجرت به بلژیک یااخذ تابعیت  اروپا  می شود ؟ کسی که قصد ازدواج با یک تبعه  اروپا  را دارد ، چه پروسه حقوقی و قانونی را بایستی بگذراند تا منجر به اخذ اقامت بلژیک و مهاجرت به بلژیک شود ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  چه مدارکی بایستی تحویل دهد ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  جهت اخذ ویزای ازدواج به چه مرجعی باید مراجعه نماید ؟

مهاجرت به بلژیک ازطریق تحصیل در بلژیک

آیا میدانید که از روش تحصیل شما نمی توانید اقامت بلژیک را بدست آورید،زیرا ویزای تحصیلی ویزای موقت است و به مجرد اتمام تحصیل باید کشور متبوع را ترک کنید، مایوس نشوید صبر کنید عجله نکنید ولی نکته جالب اینست که اتفاقا روش تحصیل در نهایت میتواند منجر به اخذ اقامت بلژیک گردد و حتی این روش زود تر از سایر روشها جواب میدهد البته مشروط بر اینکه پس از پایان تحصیل در بلژیک کار پیدا کنیدو این کار سختی نیست چون شما در طول تحصیل مجاز به کار کردن ۲۰ ساعت در هفته را بوده اید و با حال و هوای بلژیک آشنایی پیدا کرده اید.

پناهندگی در بلژیک

پناهندگی نیز یکی از روشهای اخذ اقامت بلژیک است ،نکته مهم در اخذ پناهندگی بلژیک اینست که شما باید بدوا در کشور بلژیک به هر طریق حضور پیدا کنید و در خواست را ارائه نمایید در واقع امکان ارائه در خواست در ایران وجود ندارد.

اما کارشناسان و مشاوران ما این روش را از میان همه روشهای اقامتی مطلوب نمی دانند.بسیاری از متقاضیان دارای شرایط مناسب برای سایر روشهای قانونی مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) میباشند ، جزییات بیشتر اینجا را کلیک کنید

نکات کلیدی در اخذ اقامت دائم اروپا و اقامت کشور بلژیک

ماهیت و سرشت امور مهاجرتی و اخذ اقامت بدلیل تعامل با سازمانهای دولتی از جمله وزارت خارجه و وزارت دادکستری وسفارتخانه ها و وجود بوروکراسی نیازمند مصمم بودن و هدفدار بودن متقاضیان و پشتکار همراه با نظم درمستند سازی و جمع آوری مدارک و اسناد شامل اصل و کپی و حفظ و نگهداری آنها در چند نسخه  میباشد،تجربیات کارشناسان و مشاوران ما نشان میدهد که تاخیر کارها برای بسیاری از متقاضیان از همین زاویه صورت گرفته و متاسفانه موجب سوئ تفاهم های زیادی شده و میشود. ، جزییات بیشتر اینجا را کلیک کنید

دانلود کاتالوگ اقامت بلژیک و مهاجرت به بلژیک

مشاوران و کارشناسان بین الملل ما برای آگاهی شما از شرایط زندگی ،کار و تحصیل بلژیک مجموعه ای از اطلاعات مفید کشورها هزینه زندگی ،روشهای مهاجرت به بلژیک و اخذ اقامت بلژیک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) تدوین نموده اند ،به شما توصیه میکنیم قبل از مشاوره نسبت به مطالعه کاتا لوگها و شرایط کشورها اقدام کنید تا جلسات مشاوره حضوری برای شما مفید واقع گردد.جزییات بیشتر اینجا را کلیک کنید

 

 

 

 

2 thoughts on “مهاجرت به بلژیک”

 1. درود
  الیاس مهدوی ۳۸ سال متاهل کارشناس طراحی صنعتی
  ثبت اختراع هم دارم
  رزومه خیلی قوی هم دارم
  تخصص من مهندسی معکوس و کار با نرم افزارهای مهندسی طراحی مثل کتیا هست که واقعا در اون متخصص و نامبر وان هستم
  خودم در مشهد شرکت دارم که الان ورشکست شده
  علت ورشکستگی هم بد حسابی در پرداخت هزینه پروژه هایی هست که انجام دادیم و اکثرا هم شرکتهای دولتی بودند مثل نیروگاه و پالایشگاه ها و …
  و در حال حاضر چیزی جز یک خونه ندارم
  خواستم ببینم میتونم اونجا یک اسپانسر کاری پیدا کنم برای ویزای کار
  ۰۹۱۵۳۱۹۷۶۷۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *