مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه بدلایل گوناگون مورد توجه متقاضیان ایرانی میباشد. شرکت ما تخصص ویژه ای در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه دارد. اگر شما مایلید در مورد مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اطلاعات معتبر و دست اولی کسب کنید.و برای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام کنید، فرصت مشاوره با کارشناسان زبده ما را برای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه  از دست ندهید.کارشناسان ما و کانالهای ارتباطی ما در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه آخرین تغییرات در قوانین و مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه را بررسی نموده ، و راهای میان بر و کم هزینه و مطمئنی را در مورد مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه در اختیار شما قرار خواهند داد. برای این کنظور با اولین تماس با ما وقت مشاوره حضوری بگیرید .و راه خود را با اطمینان انتخاب کنید.

آیا می دانید ما میتوانیم ظرف دو هفته برای شما در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام کنیم ؟

اخذ اقامت دائم ترکیه

اخذ اقامت دائم ترکیه  بستگی به روش انتخابی شما از میان روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به ترکیه (مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه) دراخذ اقامت موقت ترکیه  ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در  ترکیه  دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله ترکیه  را کسب کرده اید شما باید مدت زمان پنج سال را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما برای ترکیه  پذیرفته شود.

اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه

بسیاری از ایرانیان و بخصوص تجار و بازرگانان به منظور سهولت در انجام مسافرتهای بدون ویزا به کشورها ،خواهان اخذ پاسپورت دوم (پاسپورت ترکیهیی ) از جمله پاسپورت ترکیه  هستند شما میتوانید پس از اخذ اقامت دائم با شرایطی ،در خواست پاسپورت از اداره مهاجرت ترکیه  کنید.

روشهای قانونی دریافت اقامت ترکیه  و روشهای مهاجرت به ترکیه  (روشهای اخذ اقامت ترکیه  )

روشهای زیادی برای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیهوجود دارد ،اینکه کدام روش ،بهترین روش مهاجرت به ترکیه  و اخذ اقامت ترکیه  است بستگی به شرایط متقاضیان دارد اما شک نکنید که تنها یکی از روشها بهترین روش برای متقاضی خاصی است ،در واقع اطلاع از شرایط قانونی کشورها و روشها و محاسن و معایب هر روش محور اصلی مشاوره ما به شمار میرود.

مهاجرت به ترکیه  از طریق کار در ترکیه

به دو صورت از طریق کار میتوان برای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه اقدام نمود،اولین گزینه از طریق خود اشتغالی (self-employment ) ودومین گزینه مطابق قوانین اتحادیه ترکیه و پیمان شنگن متقاضیان مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه بدوا باید از طریق کارفرما (اسپانسر) در خصوص کاریابی اقدام شود.

مهاجرت به ترکیه  ازطریق پیوستن به خانواده درترکیه

چنانچه شما شهروندترکیه  هستید میتوانید برای افراد خانواده خود در خواست مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه را نمایید ،مطابق قانون اداره مهاجرت ترکیه  شما باید علاوه بر اینکه مجوز اقامت ترکیه  را دارید باید دارای سایر شرایط گرفتن اقامت برای افراد خانواده خود نیز باشد از آنجمله توانایی مالی و شغل مناسب برای اداره زندگی یکی از مهمترین شرایط مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه از طریق پیوستن به خانواده می باشد. برای جزییات بیشتر اینجا را کلیک کنید

مهاجرت به ترکیه  ازطریق ثبت شرکت درترکیه

ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار یکی از روشهای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیهاست که اخیرا بدلیل مزایای فراوان آن طرفداران زیادی پیدا کرده است،شما میتوانید برای خود و خانواده تان و حتی فرزندان بالای ۱۸ سال خود از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه اقدام نمایید.

اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

یکی از روشهای سرمایه گذاری برای (مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه) خرید اوراق قرضه است ،در خرید اوراق قرضه مبلغی مشخص برای مدتی معین ،عموما پنج ساله نزد دولت برای طرحهای زیر بنایی و عمرانی و شهری کشور مورد نظر سپرده گذاری میشود و بعد پایان دوره (پنج سال) اصل پول مسترد میگردد. تنها برخی از کشورها از این روش اقامت میدهند

مهاجرت به ترکیه  ازطریق تمکن مالی درترکیه

اگر شما مایلید بدون سرمایه گذاری ،خرید ملک و ثبت شرکت در ترکیه برای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه اقدام کنید روشی بسار جالب و بدون ریسک از طریق اثبات تمکن مالی شما در داخل کشور فراهم است ،روش تمکن دارای جذابیتهای بسیار زیاد بلحاظ محاسن و مزایای آن میباشد و در عین حال دارای شرایط  و ضوابطی است که متقاضیان باید به آنها توجه کنند.

مهاجرت به ترکیه  از طریق خرید ملک

مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک، روشی معمول در مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه است علیرغم مطلوب بودن این روش در برخی کشورها بلحاظ قطعی شدن مجوز اقامت شما  در اسرع وقت ،اما ما به شما توصیه میکنیم که چنانچه متقاضی این روش هستید با مطالعه دقیق و با احتیاط قدم بر دارید

مهاجرت به ترکیه  ازطریق ازدواج در ترکیه

ازدواج عمل حقوقی محسوب می شود و دارای آثار حقوقی بسیاری است . آیا ازدواج یک نفر تبعه ترکیه  با یک نفر تبعه خارجی منجر به اخذ اقامت ترکیه  و مهاجرت به ترکیه  یااخذ تابعیت  ترکیه  می شود ؟ کسی که قصد ازدواج با یک تبعه  ترکیه  را دارد ، چه پروسه حقوقی و قانونی را بایستی بگذراند تا منجر به اخذ اقامت ترکیه  و مهاجرت به ترکیه  شود ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  ترکیه  چه مدارکی بایستی تحویل دهد ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  ترکیه  جهت اخذ ویزای ازدواج به چه مرجعی باید مراجعه نماید ؟

مهاجرت به ترکیه  ازطریق تحصیل در ترکیه

آیا میدانید که از روش تحصیل شما نمی توانید اقامت ترکیه  را بدست آورید،زیرا ویزای تحصیلی ویزای موقت است و به مجرد اتمام تحصیل باید کشور متبوع را ترک کنید، مایوس نشوید صبر کنید عجله نکنید ولی نکته جالب اینست که اتفاقا روش تحصیل در نهایت میتواند منجر به اخذ اقامت ترکیه  گردد و حتی این روش زود تر از سایر روشها جواب میدهد البته مشروط بر اینکه پس از پایان تحصیل در ترکیه  کار پیدا کنیدو این کار سختی نیست چون شما در طول تحصیل مجاز به کار کردن ۲۰ ساعت در هفته را بوده اید و با حال و هوای ترکیه  آشنایی پیدا کرده اید.

پناهندگی نیز یکی از روشهای اخذ اقامت ترکیه  است ،نکته مهم در اخذ پناهندگی ترکیه  اینست که شما باید بدوا در کشور ترکیه  به هر طریق حضور پیدا کنید و در خواست را ارائه نمایید در واقع امکان ارائه در خواست در ایران وجود ندارد.

 اما کارشناسان و مشاوران ما این روش را از میان همه روشهای اقامتی مطلوب نمی دانند.بسیاری از متقاضیان دارای شرایط مناسب برای سایر روشهای قانونی مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه میباشند ، جزییات بیشتر اینجا را کلیک کنید

نکات کلیدی در اخذ اقامت دائم ترکیه و اقامت کشور ترکیه

ماهیت و سرشت امور مهاجرتی و اخذ اقامت بدلیل تعامل با سازمانهای دولتی از جمله وزارت خارجه و وزارت دادکستری وسفارتخانه ها و وجود بوروکراسی نیازمند مصمم بودن و هدفدار بودن متقاضیان و پشتکار همراه با نظم درمستند سازی و جمع آوری مدارک و اسناد شامل اصل و کپی و حفظ و نگهداری آنها در چند نسخه  میباشد،تجربیات کارشناسان و مشاوران ما نشان میدهد که تاخیر کارها برای بسیاری از متقاضیان از همین زاویه صورت گرفته و متاسفانه موجب سوئ تفاهم های زیادی شده و میشود. ،

دانلود کاتالوگ اقامت ترکیه  و مهاجرت به ترکیه

مشاوران و کارشناسان بین الملل ما برای آگاهی شما از شرایط زندگی ،کار و تحصیل ترکیه  مجموعه ای از اطلاعات مفید کشورها هزینه زندگی ،روشهای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه تدوین نموده اند ،به شما توصیه میکنیم قبل از مشاوره نسبت به مطالعه کاتا لوگها و شرایط کشورها اقدام کنید تا جلسات مشاوره حضوری برای شما مفید واقع گردد.

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.