مهاجرت به جمهوری چک

اخذ اقامت جمهوری چک  و مهاجرت به جمهوری چک

شرایط خوب و مناسب از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیکی به ایران وسهل والوصول بودن ،چند ویژگی کشورهای اروپایی از جمله جمهوری چک  است از طرفی پیمان شینگن گردش آزاد کالا ،سرمایه و انسان را در کلیه کشورهای عضو شینگن تضمین کرده است واین موضوع ،جذابیت زیادی برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)بوجود آورده  است.

اخذ اقامت دائم جمهوری چک

اخذ اقامت دائم جمهوری چک  بستگی به روش انتخابی شما از میان روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به جمهوری چک (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) دراخذ اقامت موقت جمهوری چک  ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در  جمهوری چک  دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله جمهوری چک  را کسب کرده اید شما باید مدت زمان پنج سال را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما برای جمهوری چک  پذیرفته شود.

اخذ تابعیت و پاسپورت جمهوری چک

بسیاری از ایرانیان و بخصوص تجار و بازرگانان به منظور سهولت در انجام مسافرتهای بدون ویزا به کشورها ،خواهان اخذ پاسپورت دوم (پاسپورت اروپایی ) از جمله پاسپورت جمهوری چک  هستند شما میتوانید پس از اخذ اقامت دائم با شرایطی ،در خواست پاسپورت از اداره مهاجرت جمهوری چک  کنید.

روشهای قانونی دریافت اقامت جمهوری چک  و روشهای مهاجرت به جمهوری چک  (روشهای اخذ اقامت جمهوری چک  )

روشهای زیادی برای مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)وجود دارد ،اینکه کدام روش ،بهترین روش مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  است بستگی به شرایط متقاضیان دارد اما شک نکنید که تنها یکی از روشها بهترین روش برای متقاضی خاصی است ،در واقع اطلاع از شرایط قانونی کشورها و روشها و محاسن و معایب هر روش محور اصلی مشاوره ما به شمار میرود.

مهاجرت به جمهوری چک  از طریق کار در جمهوری چک

به دو صورت از طریق کار میتوان برای مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمود،اولین گزینه از طریق خود اشتغالی (self-employment ) ودومین گزینه مطابق قوانین اتحادیه اروپا و پیمان شنگن متقاضیان مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) بدوا باید از طریق کارفرما (اسپانسر) در خصوص کاریابی اقدام شود.

مهاجرت به جمهوری چک  ازطریق پیوستن به خانواده درجمهوری چک

چنانچه شما شهروندجمهوری چک  هستید میتوانید برای افراد خانواده خود در خواست مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) را نمایید ،مطابق قانون اداره مهاجرت جمهوری چک  شما باید علاوه بر اینکه مجوز اقامت جمهوری چک  را دارید باید دارای سایر شرایط گرفتن اقامت برای افراد خانواده خود نیز باشد از آنجمله توانایی مالی و شغل مناسب برای اداره زندگی یکی از مهمترین شرایط مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق پیوستن به خانواده می باشد.

مهاجرت به جمهوری چک  ازطریق ثبت شرکت درجمهوری چک

ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار یکی از روشهای مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)است که اخیرا بدلیل مزایای فراوان آن طرفداران زیادی پیدا کرده است،شما میتوانید برای خود و خانواده تان و حتی فرزندان بالای ۱۸ سال خود از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمایید.

مهاجرت به جمهوری چک  از طریق سرمایه گذاری

یکی از روشهای سرمایه گذاری برای (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) خرید اوراق قرضه است ،در خرید اوراق قرضه مبلغی مشخص برای مدتی معین ،عموما پنج ساله نزد دولت برای طرحهای زیر بنایی و عمرانی و شهری کشور مورد نظر سپرده گذاری میشود و بعد پایان دوره (پنج سال) اصل پول مسترد میگردد. تنها برخی از کشورها از این روش اقامت میدهند

مهاجرت به جمهوری چک  ازطریق تمکن مالی درجمهوری چک

اگر شما مایلید بدون سرمایه گذاری ،خرید ملک و ثبت شرکت در اروپا برای مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام کنید روشی بسار جالب و بدون ریسک از طریق اثبات تمکن مالی شما در داخل کشور فراهم است ،روش تمکن دارای جذابیتهای بسیار زیاد بلحاظ محاسن و مزایای آن میباشد و در عین حال دارای شرایط  و ضوابطی است که متقاضیان باید به آنها توجه کنند.

مهاجرت به جمهوری چک  از طریق خرید ملک

مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق خرید ملک، روشی معمول در مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) است علیرغم مطلوب بودن این روش در برخی کشورها بلحاظ قطعی شدن مجوز اقامت شما  در اسرع وقت ،اما ما به شما توصیه میکنیم که چنانچه متقاضی این روش هستید با مطالعه دقیق و با احتیاط قدم بر دارید

مهاجرت به جمهوری چک  ازطریق ازدواج در جمهوری چک

ازدواج عمل حقوقی محسوب می شود و دارای آثار حقوقی بسیاری است . آیا ازدواج یک نفر تبعه جمهوری چک  با یک نفر تبعه خارجی منجر به اخذ اقامت جمهوری چک  و مهاجرت به جمهوری چک  یااخذ تابعیت  اروپا  می شود ؟ کسی که قصد ازدواج با یک تبعه  اروپا  را دارد ، چه پروسه حقوقی و قانونی را بایستی بگذراند تا منجر به اخذ اقامت جمهوری چک  و مهاجرت به جمهوری چک  شود ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  چه مدارکی بایستی تحویل دهد ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  جهت اخذ ویزای ازدواج به چه مرجعی باید مراجعه نماید ؟

مهاجرت به جمهوری چک  ازطریق تحصیل در جمهوری چک

آیا میدانید که از روش تحصیل شما نمی توانید اقامت جمهوری چک  را بدست آورید،زیرا ویزای تحصیلی ویزای موقت است و به مجرد اتمام تحصیل باید کشور متبوع را ترک کنید، مایوس نشوید صبر کنید عجله نکنید ولی نکته جالب اینست که اتفاقا روش تحصیل در نهایت میتواند منجر به اخذ اقامت جمهوری چک  گردد و حتی این روش زود تر از سایر روشها جواب میدهد البته مشروط بر اینکه پس از پایان تحصیل در جمهوری چک  کار پیدا کنیدو این کار سختی نیست چون شما در طول تحصیل مجاز به کار کردن ۲۰ ساعت در هفته را بوده اید و با حال و هوای جمهوری چک  آشنایی پیدا کرده اید.

پناهندگی در جمهوری چک

پناهندگی نیز یکی از روشهای اخذ اقامت جمهوری چک  است ،نکته مهم در اخذ پناهندگی جمهوری چک  اینست که شما باید بدوا در کشور جمهوری چک  به هر طریق حضور پیدا کنید و در خواست را ارائه نمایید در واقع امکان ارائه در خواست در ایران وجود ندارد.

اما کارشناسان و مشاوران ما این روش را از میان همه روشهای اقامتی مطلوب نمی دانند.بسیاری از متقاضیان دارای شرایط مناسب برای سایر روشهای قانونی مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) میباشند ،

نکات کلیدی در اخذ اقامت دائم اروپا و اقامت کشور جمهوری چک

ماهیت و سرشت امور مهاجرتی و اخذ اقامت بدلیل تعامل با سازمانهای دولتی از جمله وزارت خارجه و وزارت دادکستری وسفارتخانه ها و وجود بوروکراسی نیازمند مصمم بودن و هدفدار بودن متقاضیان و پشتکار همراه با نظم درمستند سازی و جمع آوری مدارک و اسناد شامل اصل و کپی و حفظ و نگهداری آنها در چند نسخه  میباشد،تجربیات کارشناسان و مشاوران ما نشان میدهد که تاخیر کارها برای بسیاری از متقاضیان از همین زاویه صورت گرفته و متاسفانه موجب سوئ تفاهم های زیادی شده و میشود. ،

دانلود کاتالوگ اقامت جمهوری چک  و مهاجرت به جمهوری چک

مشاوران و کارشناسان بین الملل ما برای آگاهی شما از شرایط زندگی ،کار و تحصیل جمهوری چک  مجموعه ای از اطلاعات مفید کشورها هزینه زندگی ،روشهای مهاجرت به جمهوری چک  و اخذ اقامت جمهوری چک  (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) تدوین نموده اند ،به شما توصیه میکنیم قبل از مشاوره نسبت به مطالعه کاتا لوگها و شرایط کشورها اقدام کنید تا جلسات مشاوره حضوری برای شما مفید واقع گردد.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *