مهاجرت به لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ و مهاجرت به لوکزامبورگ

شرایط خوب و مناسب از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیکی به ایران وسهل والوصول بودن ،چند ویژگی کشورهای اروپایی از جمله لوکزامبورگ است از طرفی پیمان شینگن گردش آزاد کالا ،سرمایه و انسان را در کلیه کشورهای عضو شینگن تضمین کرده است واین موضوع ،جذابیت زیادی برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)بوجود آورده  است.

اخذ اقامت دائم لوکزامبورگ

اخذ اقامت دائم لوکزامبورگ بستگی به روش انتخابی شما از میان روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به لوکزامبورگ(مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) دراخذ اقامت موقت لوکزامبورگ ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در  لوکزامبورگ دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله لوکزامبورگ را کسب کرده اید شما باید مدت زمان پنج سال را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما برای لوکزامبورگ پذیرفته شود.

اخذ تابعیت و پاسپورت لوکزامبورگ

بسیاری از ایرانیان و بخصوص تجار و بازرگانان به منظور سهولت در انجام مسافرتهای بدون ویزا به کشورها ،خواهان اخذ پاسپورت دوم (پاسپورت اروپایی ) از جمله پاسپورت لوکزامبورگ هستند شما میتوانید پس از اخذ اقامت دائم با شرایطی ،در خواست پاسپورت از اداره مهاجرت لوکزامبورگ کنید.

روشهای قانونی دریافت اقامت لوکزامبورگ و روشهای مهاجرت به لوکزامبورگ (روشهای اخذ اقامت لوکزامبورگ )

روشهای زیادی برای مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)وجود دارد ،اینکه کدام روش ،بهترین روش مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ است بستگی به شرایط متقاضیان دارد اما شک نکنید که تنها یکی از روشها بهترین روش برای متقاضی خاصی است ،در واقع اطلاع از شرایط قانونی کشورها و روشها و محاسن و معایب هر روش محور اصلی مشاوره ما به شمار میرود.

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق کار در لوکزامبورگ

به دو صورت از طریق کار میتوان برای مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمود،اولین گزینه از طریق خود اشتغالی (self-employment ) ودومین گزینه مطابق قوانین اتحادیه اروپا و پیمان شنگن متقاضیان مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) بدوا باید از طریق کارفرما (اسپانسر) در خصوص کاریابی اقدام شود.

مهاجرت به لوکزامبورگ ازطریق پیوستن به خانواده درلوکزامبورگ

چنانچه شما شهروندلوکزامبورگ هستید میتوانید برای افراد خانواده خود در خواست مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) را نمایید ،مطابق قانون اداره مهاجرت لوکزامبورگ شما باید علاوه بر اینکه مجوز اقامت لوکزامبورگ را دارید باید دارای سایر شرایط گرفتن اقامت برای افراد خانواده خود نیز باشد از آنجمله توانایی مالی و شغل مناسب برای اداره زندگی یکی از مهمترین شرایط مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق پیوستن به خانواده می باشد.

مهاجرت به لوکزامبورگ ازطریق ثبت شرکت درلوکزامبورگ

ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار یکی از روشهای مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)است که اخیرا بدلیل مزایای فراوان آن طرفداران زیادی پیدا کرده است،شما میتوانید برای خود و خانواده تان و حتی فرزندان بالای ۱۸ سال خود از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمایید.

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری

یکی از روشهای سرمایه گذاری برای (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) خرید اوراق قرضه است ،در خرید اوراق قرضه مبلغی مشخص برای مدتی معین ،عموما پنج ساله نزد دولت برای طرحهای زیر بنایی و عمرانی و شهری کشور مورد نظر سپرده گذاری میشود و بعد پایان دوره (پنج سال) اصل پول مسترد میگردد. تنها برخی از کشورها از این روش اقامت میدهند

مهاجرت به لوکزامبورگ ازطریق تمکن مالی درلوکزامبورگ

اگر شما مایلید بدون سرمایه گذاری ،خرید ملک و ثبت شرکت در اروپا برای مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام کنید روشی بسار جالب و بدون ریسک از طریق اثبات تمکن مالی شما در داخل کشور فراهم است ،روش تمکن دارای جذابیتهای بسیار زیاد بلحاظ محاسن و مزایای آن میباشد و در عین حال دارای شرایط  و ضوابطی است که متقاضیان باید به آنها توجه کنند.

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق خرید ملک، روشی معمول در مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) است علیرغم مطلوب بودن این روش در برخی کشورها بلحاظ قطعی شدن مجوز اقامت شما  در اسرع وقت ،اما ما به شما توصیه میکنیم که چنانچه متقاضی این روش هستید با مطالعه دقیق و با احتیاط قدم بر دارید

مهاجرت به لوکزامبورگ ازطریق ازدواج در لوکزامبورگ

ازدواج عمل حقوقی محسوب می شود و دارای آثار حقوقی بسیاری است . آیا ازدواج یک نفر تبعه لوکزامبورگ با یک نفر تبعه خارجی منجر به اخذ اقامت لوکزامبورگ و مهاجرت به لوکزامبورگ یااخذ تابعیت  اروپا  می شود ؟ کسی که قصد ازدواج با یک تبعه  اروپا  را دارد ، چه پروسه حقوقی و قانونی را بایستی بگذراند تا منجر به اخذ اقامت لوکزامبورگ و مهاجرت به لوکزامبورگ شود ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  چه مدارکی بایستی تحویل دهد ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه  اروپا  جهت اخذ ویزای ازدواج به چه مرجعی باید مراجعه نماید ؟

مهاجرت به لوکزامبورگ ازطریق تحصیل در لوکزامبورگ

آیا میدانید که از روش تحصیل شما نمی توانید اقامت لوکزامبورگ را بدست آورید،زیرا ویزای تحصیلی ویزای موقت است و به مجرد اتمام تحصیل باید کشور متبوع را ترک کنید، مایوس نشوید صبر کنید عجله نکنید ولی نکته جالب اینست که اتفاقا روش تحصیل در نهایت میتواند منجر به اخذ اقامت لوکزامبورگ گردد و حتی این روش زود تر از سایر روشها جواب میدهد البته مشروط بر اینکه پس از پایان تحصیل در لوکزامبورگ کار پیدا کنیدو این کار سختی نیست چون شما در طول تحصیل مجاز به کار کردن ۲۰ ساعت در هفته را بوده اید و با حال و هوای لوکزامبورگ آشنایی پیدا کرده اید.

پناهندگی در لوکزامبورگ

پناهندگی نیز یکی از روشهای اخذ اقامت لوکزامبورگ است ،نکته مهم در اخذ پناهندگی لوکزامبورگ اینست که شما باید بدوا در کشور لوکزامبورگ به هر طریق حضور پیدا کنید و در خواست را ارائه نمایید در واقع امکان ارائه در خواست در ایران وجود ندارد.

اما کارشناسان و مشاوران ما این روش را از میان همه روشهای اقامتی مطلوب نمی دانند.بسیاری از متقاضیان دارای شرایط مناسب برای سایر روشهای قانونی مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) میباشند ،

نکات کلیدی در اخذ اقامت دائم اروپا و اقامت کشور لوکزامبورگ

ماهیت و سرشت امور مهاجرتی و اخذ اقامت بدلیل تعامل با سازمانهای دولتی از جمله وزارت خارجه و وزارت دادکستری وسفارتخانه ها و وجود بوروکراسی نیازمند مصمم بودن و هدفدار بودن متقاضیان و پشتکار همراه با نظم درمستند سازی و جمع آوری مدارک و اسناد شامل اصل و کپی و حفظ و نگهداری آنها در چند نسخه  میباشد،تجربیات کارشناسان و مشاوران ما نشان میدهد که تاخیر کارها برای بسیاری از متقاضیان از همین زاویه صورت گرفته و متاسفانه موجب سوئ تفاهم های زیادی شده و میشود. ،

دانلود کاتالوگ اقامت لوکزامبورگ و مهاجرت به لوکزامبورگ

مشاوران و کارشناسان بین الملل ما برای آگاهی شما از شرایط زندگی ،کار و تحصیل لوکزامبورگ مجموعه ای از اطلاعات مفید کشورها هزینه زندگی ،روشهای مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت لوکزامبورگ (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) تدوین نموده اند ،به شما توصیه میکنیم قبل از مشاوره نسبت به مطالعه کاتا لوگها و شرایط کشورها اقدام کنید تا جلسات مشاوره حضوری برای شما مفید واقع گردد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *