مهاجرت به یونان

اخذ اقامت یونان و مهاجرت به یونان

شرایط خوب و مناسب از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیکی به ایران وسهل والوصول بودن ،چند ویژگی کشورهای اروپایی از جمله یونان است از طرفی پیمان شینگن گردش آزاد کالا ،سرمایه و انسان را در کلیه کشورهای عضو شینگن تضمین کرده است واین موضوع ،جذابیت زیادی برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)بوجود آورده است.

اخذ اقامت دائم یونان

اخذ اقامت دائم یونان بستگی به روش انتخابی شما از میان روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) دراخذ اقامت موقت یونان ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در یونان دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله یونان را کسب کرده اید شما باید مدت زمان پنج سال را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما برای یونان پذیرفته شود.

اخذ تابعیت و پاسپورت یونان

بسیاری از ایرانیان و بخصوص تجار و بازرگانان به منظور سهولت در انجام مسافرتهای بدون ویزا به کشورها ،خواهان اخذ پاسپورت دوم (پاسپورت اروپایی ) از جمله پاسپورت یونان هستند شما میتوانید پس از اخذ اقامت دائم با شرایطی ،در خواست پاسپورت از اداره مهاجرت یونان کنید.

روشهای قانونی دریافت اقامت یونان و روشهای مهاجرت به یونان (روشهای اخذ اقامت یونان )

روشهای زیادی برای مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)وجود دارد ،اینکه کدام روش ،بهترین روش مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان است بستگی به شرایط متقاضیان دارد اما شک نکنید که تنها یکی از روشها بهترین روش برای متقاضی خاصی است ،در واقع اطلاع از شرایط قانونی کشورها و روشها و محاسن و معایب هر روش محور اصلی مشاوره ما به شمار میرود.

مهاجرت به یونان از طریق کار در یونان

به دو صورت از طریق کار میتوان برای مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمود،اولین گزینه از طریق خود اشتغالی (self-employment ) ودومین گزینه مطابق قوانین اتحادیه اروپا و پیمان شنگن متقاضیان مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) بدوا باید از طریق کارفرما (اسپانسر) در خصوص کاریابی اقدام شود.

مهاجرت به یونان ازطریق پیوستن به خانواده دریونان

چنانچه شما شهروندیونان هستید میتوانید برای افراد خانواده خود در خواست مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) را نمایید ،مطابق قانون اداره مهاجرت یونان شما باید علاوه بر اینکه مجوز اقامت یونان را دارید باید دارای سایر شرایط گرفتن اقامت برای افراد خانواده خود نیز باشد از آنجمله توانایی مالی و شغل مناسب برای اداره زندگی یکی از مهمترین شرایط مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق پیوستن به خانواده می باشد.

مهاجرت به یونان ازطریق ثبت شرکت دریونان

ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار یکی از روشهای مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا)است که اخیرا بدلیل مزایای فراوان آن طرفداران زیادی پیدا کرده است،شما میتوانید برای خود و خانواده تان و حتی فرزندان بالای ۱۸ سال خود از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام نمایید.

مهاجرت به یونان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روشهای سرمایه گذاری برای (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) خرید اوراق قرضه است ،در خرید اوراق قرضه مبلغی مشخص برای مدتی معین ،عموما پنج ساله نزد دولت برای طرحهای زیر بنایی و عمرانی و شهری کشور مورد نظر سپرده گذاری میشود و بعد پایان دوره (پنج سال) اصل پول مسترد میگردد. تنها برخی از کشورها از این روش اقامت میدهند

مهاجرت به یونان ازطریق تمکن مالی دریونان

اگر شما مایلید بدون سرمایه گذاری ،خرید ملک و ثبت شرکت در اروپا برای مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) اقدام کنید روشی بسار جالب و بدون ریسک از طریق اثبات تمکن مالی شما در داخل کشور فراهم است ،روش تمکن دارای جذابیتهای بسیار زیاد بلحاظ محاسن و مزایای آن میباشد و در عین حال دارای شرایط و ضوابطی است که متقاضیان باید به آنها توجه کنند.

مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک

مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) از طریق خرید ملک، روشی معمول در مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) است علیرغم مطلوب بودن این روش در برخی کشورها بلحاظ قطعی شدن مجوز اقامت شما در اسرع وقت ،اما ما به شما توصیه میکنیم که چنانچه متقاضی این روش هستید با مطالعه دقیق و با احتیاط قدم بر دارید

مهاجرت به یونان ازطریق ازدواج در یونان

ازدواج عمل حقوقی محسوب می شود و دارای آثار حقوقی بسیاری است . آیا ازدواج یک نفر تبعه یونان با یک نفر تبعه خارجی منجر به اخذ اقامت یونان و مهاجرت به یونان یااخذ تابعیت اروپا می شود ؟ کسی که قصد ازدواج با یک تبعه اروپا را دارد ، چه پروسه حقوقی و قانونی را بایستی بگذراند تا منجر به اخذ اقامت یونان و مهاجرت به یونان شود ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه اروپا چه مدارکی بایستی تحویل دهد ؟ متقاضی ازدواج با یک تبعه اروپا جهت اخذ ویزای ازدواج به چه مرجعی باید مراجعه نماید ؟

مهاجرت به یونان ازطریق تحصیل در یونان

آیا میدانید که از روش تحصیل شما نمی توانید اقامت یونان را بدست آورید،زیرا ویزای تحصیلی ویزای موقت است و به مجرد اتمام تحصیل باید کشور متبوع را ترک کنید، مایوس نشوید صبر کنید عجله نکنید ولی نکته جالب اینست که اتفاقا روش تحصیل در نهایت میتواند منجر به اخذ اقامت یونان گردد و حتی این روش زود تر از سایر روشها جواب میدهد البته مشروط بر اینکه پس از پایان تحصیل در یونان کار پیدا کنیدو این کار سختی نیست چون شما در طول تحصیل مجاز به کار کردن ۲۰ ساعت در هفته را بوده اید و با حال و هوای یونان آشنایی پیدا کرده اید.

پناهندگی در یونان

پناهندگی نیز یکی از روشهای اخذ اقامت یونان است ،نکته مهم در اخذ پناهندگی یونان اینست که شما باید بدوا در کشور یونان به هر طریق حضور پیدا کنید و در خواست را ارائه نمایید در واقع امکان ارائه در خواست در ایران وجود ندارد.

اما کارشناسان و مشاوران ما این روش را از میان همه روشهای اقامتی مطلوب نمی دانند.بسیاری از متقاضیان دارای شرایط مناسب برای سایر روشهای قانونی مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) میباشند ،

نکات کلیدی در اخذ اقامت دائم اروپا و اقامت کشور یونان

ماهیت و سرشت امور مهاجرتی و اخذ اقامت بدلیل تعامل با سازمانهای دولتی از جمله وزارت خارجه و وزارت دادکستری وسفارتخانه ها و وجود بوروکراسی نیازمند مصمم بودن و هدفدار بودن متقاضیان و پشتکار همراه با نظم درمستند سازی و جمع آوری مدارک و اسناد شامل اصل و کپی و حفظ و نگهداری آنها در چند نسخه میباشد،تجربیات کارشناسان و مشاوران ما نشان میدهد که تاخیر کارها برای بسیاری از متقاضیان از همین زاویه صورت گرفته و متاسفانه موجب سوئ تفاهم های زیادی شده و میشود. ،

دانلود کاتالوگ اقامت یونان و مهاجرت به یونان

مشاوران و کارشناسان بین الملل ما برای آگاهی شما از شرایط زندگی ،کار و تحصیل یونان مجموعه ای از اطلاعات مفید کشورها هزینه زندگی ،روشهای مهاجرت به یونان و اخذ اقامت یونان (مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا) تدوین نموده اند ،به شما توصیه میکنیم قبل از مشاوره نسبت به مطالعه کاتا لوگها و شرایط کشورها اقدام کنید تا جلسات مشاوره حضوری برای شما مفید واقع گردد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *