مهاجرت به بلغارستان

دانلود کاتالوگ اقامت بلغارستان و مهاجرت به بلغارستان

مهاجرت به  بلغارستان  و اخذ اقامت  بلغارستان  :

اگر شما مایل به مهاجرت به  بلغارستان  بر اساس مبانی صد در صد قانونی اخذ اقامت   بلغارستان  هستید میتوانید با توجه به روشهای متعدد جاری و متداول در کشور  بلغارستان  و از طریق وکلایی زبده و باتجربه در هر کشور که با شرکت ما قرار داد دارند اقدام نمایید.

بسیاری از متقاضیان در خصوص پروسه اقدام مهاجرت به  بلغارستان   وشرایط کار و تحصیل و اقامت در بلغارستان (اقامت اروپا) سوالات متعدد دارند و درخواست اطلاعات تکمیلی جهت اتخاذ تصمیم از مشاوران ما دارند و ما بر آن شدیم که نه فقط از طریق محتوای سایت بلکه از طریق طراحی کاتا لوگ جامع این مهم را برای شما انجام دهیم ؛ لذا برای اخذ اطلاعات در خصوص مهاجرت به  بلغارستان   وشرایط کار و تحصیل و اقامت در بلغارستان (اقامت اروپا) میتوانید با دانلود کاتالوگ از سایت جامع ما ،اطلاعات بسیار مفید و کاربردی از آن کسب نمایید.

مشاوران ما میتوانند از طریق مشاوره از شرایط و الویتهای شما در خصوص مهاجرت به  بلغارستان  و اخذ اقامت  بلغارستان  (اقامت اروپا) برای خانواده و فرزندان بالای ۱۸ سال شما ،تحلیل دقیق و   مناسب برای مهاجرت به  بلغارستان  وروشهای قانونی اخذ اقامت  بلغارستان  (اقامت اروپا) ارائه نمایند تا شما با اطلاغات درست بنوانید تصمیم درست اتخاذ کنید.

اخذ اقامت  بلغارستان  (اقامت اروپا) از همه روشها معمولا موقت و یکساله است لذا شما باید در خصوص مهاجرت به  بلغارستان  و اخذ اقامت دائم  بلغارستان  (اقامت اروپا) مطلع باشید تا از همان ابتدا روشی و کشوری انتخاب کنید که با اولویت و شرایط شما سازگار تر است.

شاید برای برخی اشخاص اخذ پاسپورت دوم اروپایی بسیار مهم باشد اگر چه بسیاری از ایرانیان سالهای سال است در  بلغارستان  زندگی میکنند و اقامت دائم  بلغارستان  را دارند ، و از مزایای حوزه شنگن بر خوردارند اما هیچگاه به فکر پاسپورت دوم نبوده اند ، اما اگر مهاجرت به  بلغارستان و اخذ پاسپورت دوم  بلغارستان  (اقامت اروپا) برای شما الویت اول است باید به این نکته توجه کنید که معمولا پس از سه سال و در برخی کشورها پس از پنج سال از تاریخ دریافت اقامت دائم و البته با شرط دانستن زبان کشور مربوطه میتوانید پاسپورت اروپایی دریافت کنید.

مساله تمدید اقامت با توجه به مطالب فوق مبنی بر موقتی بودن اقامت اولیه یکی از چالشهای دیگری است که مورد توجه ویژه است لذا مهاجرت به  بلغارستان  وشرایط تمدید اقامت  بلغارستان  (اقامت اروپا) در ابتدای انتخاب روش و کشور باید مد نظر قرار گیرد و روشی که امکان عدم تمدید را به همراه دارد از گرینه های بررسی بکلی حذف گردد.

همانگونه که در بالا اشاره شد هر متقاضی با توجه به شرایط خود و الویتهای پیش رو دارای گزینه های متفاوتی است که فقط یکی از گزینه ها بهترین گزینه برای متقاضی بشمار میرود برای تشخیص این موضوع برای مهاجرت به  بلغارستان  ومشاوره اقامت  بلغارستان  (اقامت اروپا-شنگن) از مشاوران زبده و با تجربه ما که سالیان دراز در این حوزه فعالیت میکنند استفاده نمایید.

روشهای متداول مهاجرت به  بلغارستان  و اخذ اقامت  بلغارستان  را میتوانید در سایت ما مشاهده کنید و در صورت تمایل کاتالوگ مربوطه را دانلود نمایید.

شایان ذکر است که مهاجرت به  بلغارستان  وشرایط زندگی در  بلغارستان  (اقامت اروپا) با توجه به پروسه اقدام مهاجرت به  بلغارستان   وشرایط کار و تحصیل و اقامت در بلغارستان  (اقامت اروپا) در یک پکیج مورد مطالعه قرار میگیرد و این مطالعه بدون بررسی هزینه زندگی در  بلغارستان  (اقامت اروپا) کامل نخواهد بود لذا ما در این مجموعه کلیه هزینه های زندگی و اقامت در  بلغارستان   از جمله هزینه های تحصیل ،مسکن  و سایر هزینه های زندگی را فراهم نموده ایم تا شما با کسب اطلاعات درست و واقعی در خصوص مهاجرت به  بلغارستان  و اخذ اقامت  بلغارستان تصمیم گیری نمایید.

ضمنا مهاجرت به  بلغارستان  از طرق مختلف با شرایط متفاوت و بر اساس روشهای اخذ اقامت  بلغارستان  (اقامت اروپا) میتواند انجام شود، اینکه کدام روش مناسبتر یا مناسبترین است بستگی به شرایط و الویتهای متقاضی دارد.

اساسا فرایند مهاجرت و اخذ اقامت امری بسیار حساس و پیچیده و دارای زوایای پنهان بسیاری است لذا ما به شما توصیه میکنیم اولا اطلاعات خود را راجع به کشورها و روشهای اخذ اقامت اروپا قبل از حضور در جلسات مشاوره بالا ببرید تا در جلسات مشاوره سوالات منسجم و در خور توجه از وکلا را مطرح کنیدوپاسخها را یادداشت نمایید ثانیا بدون هماهنگی با وکلای مهاجرت و رعایت موارد حقوقی و قانونی دست به اقدامی نزنید همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر و وکلای زبده حقوقی ما در داخل و خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به متقاضیان محترم میباشد.تلفنهای دفتر تهران:

۲۲۸۸۷۸۱۱-۲۲۸۸۷۸۱۲-۲۲۸۸۷۸۱۳-۲۲۸۷۱۴۲۴-۲۲۸۷۹۹۳۴-۲۲۸۷۹۹۳۶-۰۲۱

اطلاعات بیشتر ودانلود کاتالوگ را از سایت مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر دریافت کنید.

ساعات کاری ما : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹الی ۱۸میباشد.

نشانی دفتر ما در تهران:

ابتدای خیابان پاسداران -مقابل باشگاه بانک مرکزی –پلاک ۱۰۴ –طبقه ۴ –واحد ۲۷

کدپستی۱۹۴۷۸۴۳۷۳۴

وبسایت :www.caspianmohajer.com

فرم دانلود کاتالوگ مهاجرت و اقامت بلغارستان

 

تاییدیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا