دانلود کاتالوگ اقامت نروژ و مهاجرت به نروژ

مهاجرت به  نروژ   و اخذ اقامت  نروژ   :

اگر شما مایل به مهاجرت به  نروژ   بر اساس مبانی صد در صد قانونی اخذ اقامت   نروژ   هستید میتوانید با توجه به روشهای متعدد جاری و متداول در کشور  نروژ   و از طریق وکلایی زبده و باتجربه در هر کشور که با شرکت ما قرار داد دارند اقدام نمایید.

بسیاری از متقاضیان در خصوص پروسه اقدام مهاجرت به  نروژ    وشرایط کار و تحصیل و اقامت در نروژ  (اقامت اروپا-شنگن) سوالات متعدد دارند و درخواست اطلاعات تکمیلی جهت اتخاذ تصمیم از مشاوران ما دارند و ما بر آن شدیم که نه فقط از طریق محتوای سایت بلکه از طریق طراحی کاتا لوگ جامع این مهم را برای شما انجام دهیم ؛ لذا برای اخذ اطلاعات در خصوص مهاجرت به  نروژ    وشرایط کار و تحصیل و اقامت در نروژ  (اقامت اروپا-شنگن) میتوانید با دانلود کاتالوگ از سایت جامع ما ،اطلاعات بسیار مفید و کاربردی از آن کسب نمایید.

مشاوران ما میتوانند از طریق مشاوره از شرایط و الویتهای شما در خصوص مهاجرت به  نروژ   و اخذ اقامت  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) برای خانواده و فرزندان بالای ۱۸ سال شما ،تحلیل دقیق و   مناسب برای مهاجرت به  نروژ   وروشهای قانونی اخذ اقامت  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) ارائه نمایند تا شما با اطلاغات درست بنوانید تصمیم درست اتخاذ کنید.

اخذ اقامت  نروژ   (اقامت اروپا) از همه روشها معمولا موقت و یکساله است لذا شما باید در خصوص مهاجرت به  نروژ   و اخذ اقامت دائم  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) مطلع باشید تا از همان ابتدا روشی و کشوری انتخاب کنید که با اولویت و شرایط شما سازگار تر است.

شاید برای برخی اشخاص اخذ پاسپورت دوم اروپایی بسیار مهم باشد اگر چه بسیاری از ایرانیان سالهای سال است در  نروژ   زندگی میکنند و اقامت دائم  نروژ   را دارند ، و از مزایای حوزه شنگن بر خوردارند اما هیچگاه به فکر پاسپورت دوم نبوده اند ، اما اگر مهاجرت به  نروژ  و اخذ پاسپورت دوم  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) برای شما الویت اول است باید به این نکته توجه کنید که معمولا پس از سه سال و در برخی کشورها پس از پنج سال از تاریخ دریافت اقامت دائم و البته با شرط دانستن زبان کشور مربوطه میتوانید پاسپورت اروپایی دریافت کنید.

نکته قابل توجه دیگر اینکه مهاجرت به  نروژ   واخذ اقامت  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) در واقع مهاجرت به  نروژ   واخذ ویزای شنگن(اقامت اروپا-شنگن) محسوب میشود و برای مسافرت به حوزه شنگن نیازی به اخذ ویزا ندارید.

مساله تمدید اقامت با توجه به مطالب فوق مبنی بر موقتی بودن اقامت اولیه یکی از چالشهای دیگری است که مورد توجه ویژه است لذا مهاجرت به  نروژ   وشرایط تمدید اقامت  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) در ابتدای انتخاب روش و کشور باید مد نظر قرار گیرد و روشی که امکان عدم تمدید را به همراه دارد از گرینه های بررسی بکلی حذف گردد.

همانگونه که در بالا اشاره شد هر متقاضی با توجه به شرایط خود و الویتهای پیش رو دارای گزینه های متفاوتی است که فقط یکی از گزینه ها بهترین گزینه برای متقاضی بشمار میرود برای تشخیص این موضوع برای مهاجرت به  نروژ   ومشاوره اقامت  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) از مشاوران زبده و با تجربه ما که سالیان دراز در این حوزه فعالیت میکنند استفاده نمایید.

روشهای متداول مهاجرت به  نروژ   و اخذ اقامت  نروژ   را میتوانید در سایت ما مشاهده کنید و در صورت تمایل کاتالوگ مربوطه را دانلود نمایید.

شایان ذکر است که مهاجرت به  نروژ   وشرایط زندگی در  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) با توجه به پروسه اقدام مهاجرت به  نروژ    وشرایط کار و تحصیل و اقامت در نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) در یک پکیج مورد مطالعه قرار میگیرد و این مطالعه بدون بررسی هزینه زندگی در  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) کامل نخواهد بود لذا ما در این مجموعه کلیه هزینه های زندگی و اقامت در  نروژ    از جمله هزینه های تحصیل ،مسکن  و سایر هزینه های زندگی را فراهم نموده ایم تا شما با کسب اطلاعات درست و واقعی در خصوص مهاجرت به  نروژ   و اخذ اقامت  نروژ  تصمیم گیری نمایید.

ضمنا مهاجرت به  نروژ   از طرق مختلف با شرایط متفاوت و بر اساس روشهای اخذ اقامت  نروژ   (اقامت اروپا-شنگن) میتواند انجام شود، اینکه کدام روش مناسبتر یا مناسبترین است بستگی به شرایط و الویتهای متقاضی دارد.

اساسا فرایند مهاجرت و اخذ اقامت امری بسیار حساس و پیچیده و دارای زوایای پنهان بسیاری است لذا ما به شما توصیه میکنیم اولا اطلاعات خود را راجع به کشورها و روشهای اخذ اقامت اروپا قبل از حضور در جلسات مشاوره بالا ببرید تا در جلسات مشاوره سوالات منسجم و در خور توجه از وکلا را مطرح کنیدوپاسخها را یادداشت نمایید ثانیا بدون هماهنگی با وکلای مهاجرت و رعایت موارد حقوقی و قانونی دست به اقدامی نزنید همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر و وکلای زبده حقوقی ما در داخل و خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به متقاضیان محترم میباشد.تلفنهای دفتر تهران:

۲۲۸۸۷۸۱۱-۲۲۸۸۷۸۱۲-۲۲۸۸۷۸۱۳-۲۲۸۷۱۴۲۴-۲۲۸۷۹۹۳۴-۲۲۸۷۹۹۳۶-۰۲۱

اطلاعات بیشتر ودانلود کاتالوگ را از سایت مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر دریافت کنید.

ساعات کاری ما : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹الی ۱۸میباشد.

نشانی دفتر ما در تهران:

ابتدای خیابان پاسداران -مقابل باشگاه بانک مرکزی –پلاک ۱۰۴ –طبقه ۴ –واحد ۲۷

کدپستی۱۹۴۷۸۴۳۷۳۴

وبسایت :www.caspianmohajer.com

فرم دانلود کاتالوگ مهاجرت و اقامت فرانسه

 

تاییدیه

5 thoughts on “دانلود کاتالوگ اقامت نروژ و مهاجرت به نروژ”

 1. در رابطه با اخذ اقامت نروژ
  من در زمینه الکترونیک دارای فعالیت گسترده بوده ودارای موسسه وشرکت الکترونیکی در تهران میباشم
  مدت ۲۵ سال سابقه کار در زمینه الکترونیک بوده
  ودر زمینه طراحی وتعمیر وهمچنین تجارت الکترونیک فعالیت میکنم

  1. از بخش های مندرج در سایت شما استفاده کردم وان مفید دانسته ودر نهایت خواهان کمک وهمیاری از مشاوران شما هستم

  2. با تشکر از کاربر محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک مقابل کلیک کنید .اقامت و مهاجرت نروژ
   برای مهاجرت به نروژ (مهاجرت به اروپا ) و اخذ اقامت نروژ ( اقامت اروپا ) از سایت http://www.euromohajer.com اطلاعات کسب کنید. همچنین می توانید برای مهاجرت به نروژ/مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت نروژ / اقامت اروپا برای مشاوره مهاجرت به اروپا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . تلفن : ۲۲۸۸۷۸۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *