مهاجرت به آلمانمهاجرت به اروپا

مهاجرت به آلمان ازطریق تحصیل در آلمان

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل در آلمان

مهاجرت به آلمان ازطریق تحصیل در آلمان

نظر به اینکه بسیاری افراد متقاضی ادامه تحصیل در کشور آلمان با این فرض که جز اتحادیه اروپایی هستند و از این طریق نیز تمایل به اخذ اقامت دائم اروپا را دارند. نکته حائز اهمیتی که این دست متقاضیان برای اخذ اقامت دائم از طریق تحصیل در کشور آلمان باید مطلع باشند این است که صرفا از طریق تحصیل در کشور آلمان   نمی توانید به صورت مستقیم اقامت و تابعیت اروپا را اخذ کنید.بلکه شما می توانید به صورت غیر مستقیم از این طریق اقدام به اقامت اروپا را در خواست دهید.به طور واضح و دقیق تر می توان این گونه بیان کرد که اگر مایلید اقامت دائم خود را به واسطه ی تحصیل در کشور آلمان  بگیرید در قدم اول باید در یکی از کشور های اتحادیه اروپا به عنوان مثال کشور آلمان برای تحصیل اقدام کنید و به کشور  آلمان  بروید مدت دوره برای هر مقطع تحصیلی را در کشور آلمان به اتمام برسانید و بعد از تحصیل به شما این فرصت داده می شود که به جستجو شغل در کشور آلمان  ویا در کل اتحادیه اروپا بپردازید.اگر شغلی را با احتساب به مدتی که فرصت دارید (معمولا بین ۶ ماه تا یکسال می باشد) بدست اوردید اکنون  می توانید بر اساس آن شغل در خواست اقامت در کشور آلمان بدهید. لیکن مسئله بدیهی و مبرهنی که بسیار اساسی و مهم است که در طول تحصیل در کشور آلمان نباید آن را فراموش کنید و چه بسا می بایستی به ان دقت کنید این است که مسلما اگر بخواهید در یک شرکت مشغول به کار شوید مدرک تحصیلی شما از کشور آلمان  به تنهایی ضامن پذیرش شما نیست ،بلکه سابقه تحصیلی در کشور آلمان  ومهارت شغلی و  تخصص و تبحری که در طول دوره ی تحصیل در کشور آلمان  بدست آورده اید سندی است که برای پذیرفته شدن شما اکتفا می کند . مسلما هر چه قدر مهارت و تخصص شما در رشته تحصیلی  بیشتر باشد ضریب موفقیت شما در گرفتن اقامت دائم در کشور آلمان افزایش می یابد. ضمنا علاوه برمهارت و تبحر کسب کرده در زمینه تحصیلی  در کشور آلمان می بایستی رشته ی تخصصی شما در اروپا پر متقاضی نیز باشد در نتیجه قبل از ادامه تحصیل در رشته ی تحصیلی در کشور آلمان مورد نظرتان تمام جزئیات بازار کار و رونق آن را در اتحادیه اروپا بررسی کنید .با رعایت کردن این دو شرط شخص می تواند در محاسبه به صورت عالی خود را پرزنت کرده و مجوز اقامت دائم کشور آلمان  در اتحادیه اروپا را از این طریق دریافت کند.

علاوه بر شیوه ها و روش هایی که برای اخذ ویزا و اقامت  دائم در کشور آلمان در  اروپا  در بالا ذکر شد،همچنین در خصوص اینکه شما در کشور های مختلف اروپا قصد ادامه تحصیل دارید نکاتی را باید در نظر بگیرید .عموما دانشگاه های اروپا در کشورآلمان  هزینه ایی را از متقاضاییان خارجی و غیر تبعه اروپا برای اجازه دادن به تحصیل کردن در کشور آلمان   از افراد در دانشگاه از انها می گیرند مگر در شرایطی که خود دانشگاه کشور آلمان در اروپا به فرد بورسیه تحصیلی بدهد که این خود مستلزم دارا بودن رزومه مورد قبول  با توجه به معیارها و ویژگی های وضع  شده برای دانشگاه می باشد در غیر صورت فرد می بایستی هزینه ی بسیار زیادی را برای تحصیل به دانشگاه در کشور آلمان  بپردازد .که گاهی اوقات شخص ترجیح می دهد در ازای پرداخت هزینه ی تحصیل در کشور آلمان ، اقدام به ثبت شرکت و اقدامات از طریق اولیه را در کشور آلمان  انجام دهند در ثانی مدت زمانی را که در آن کشور   آلمان به عنوان زمان تحصیل گذرانده فرصت این را دارد که اقامت دائم خود را  در کشور آلمان  بگیرد.

نکته ی قابل مطرح دیگری که مربوط به شرایط تحصیل در دانشگاه های اروپا می باشد این است که هزینه ی تحصیل در کشور آلمان برای افرادی که تبعیت و اقامت اروپا را دارند ناچیز و گاها رایگان است فلذا اگر متقاضی اقامت اروپا را داشته باشد می تواند به صورت رایگان در هر کدام از دانشگاه های اروپا بعضا دانشگاه آلمان تحصیل کند.

در آخر متقاضیان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپا این مسئله را باید به جد در نظر داشته باشند که از چه سنی شروع به تحصیل دریکی از دانشگا ه های اروپا به عنوان مثال کشور آلمان  می کنند زیرا که لازمه ی پذیرفته شدن شخص بعد از اتمام تحصیل در کشور آلمان  ، در شرکت و مشغول به کار شدن در کشور آلمان  وی در انجا فاکتور سن می باشد ،بهترین سن برای پیدا کردن شغل در اروپا زیر ۳۰ سال می باشد مگر در شرایط خاص و فوق العاده ای که فرد بسیار متخصص و متبحر می باشد.

لذا صرفا تحصیل کردن در یک کشورآلمان  دراتحادیه اروپایی مزیتی برای صدور اجازه اقامت اروپا در کشور آلمان به شمار نمی رود اما مدت زمان حضور و زندگی در کشورآلمان  به سبب تحصیل به شرطی که نهایتا منجر به کسب شغل گردد و مدت زمان حضور در کشور آلمان به حد نصاب زمان مورد نیاز مطابق با قانون اقامت و مهاجرت کشور آلمان برسد میتواند زمینه ساز صدور اجازه اقامت در کشورآلمان  و درمجموع اتحادیه اروپاگردد.مثلا یکی از روشهای اخذ اقامت کشور آلمان زندگی کردن بیش از ۵ سال در فرانسه است.لذا چنانچه در فرانسه پذیرش تحصیلی بگیرید و تا ۵ سال آنجا زندگی کنید و در انتها شغل مناسب پیدا کنید میتوانید در خواست اقامت در کشور آلمان  بدهید.

در شرکت مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر به شما اطمینان میدهیم که هیچ عمل غیر قانونی برای شما انجام نخواهد شد و تمام مسائل اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل و مهاجرت به آلمان  از طریق تحصیل به روش ۱۰۰ % قانونی برای شما انجام خواهد شد .

تلفن های تماس دفتر ما در تهران : ۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812 – 22887813 – 22879934 -22879936 -22871424

ساعات کاری ما : روزهای شنبه الی چهارشنبه ۹٫۳۰ الی ۱۸ و روزهای پنج شنبه ۹٫۳۰ الی ۱۳ میباشد

 

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

 1. من ۳۰ ساله دارای کارشناسی ارشد مهندسی نفت از یکی از دانشگاهای دولتی هستم آیا میتونم برای پذیرش بورس تحصیلی از المان اقدام کنم؟ و همزمان در خواست اقامت دائم کنم؟

  1. با تشکر از کاربر محترم لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک مقابل کلیک کنید مهاجرت و اقامت آلمان
   برای مهاجرت به آلمان (مهاجرت به اروپا ) و اخذ اقامت آلمان ( اقامت اروپا ) از سایت http://www.euromohajer.com اطلاعات کسب کنید. همچنین می توانید برای مهاجرت به آلمان/مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت آلمان / اقامت اروپا برای مشاوره مهاجرت به اروپا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . تلفن : ۲۲۸۸۷۸۱۱

  2. با تشکر از کاربر محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک مقابل کلیک کنید مهاجرت و اقامت آلمان
   برای مهاجرت به آلمان (مهاجرت به اروپا ) و اخذ اقامت آلمان ( اقامت اروپا ) از سایت http://www.euromohajer.com اطلاعات کسب کنید. همچنین می توانید برای مهاجرت به آلمان/مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت آلمان / اقامت اروپا برای مشاوره مهاجرت به اروپا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . تلفن : ۲۲۸۸۷۸۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا