مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه بدلایل گوناگون مورد توجه متقاضیان ایرانی میباشد. شرکت ما تخصص ویژه ای در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه دارد. اگر شما مایلید در مورد مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اطلاعات معتبر و دست اولی کسب کنید.و برای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام کنید، فرصت مشاوره با کارشناسان زبده ما را برای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه  از دست ندهید.کارشناسان ما و کانالهای ارتباطی ما در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه آخرین تغییرات در قوانین و مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه را بررسی نموده ، و راهای میان بر و کم هزینه و مطمئنی را در مورد مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه در اختیار شما قرار خواهند داد. برای این کنظور با اولین تماس با ما وقت مشاوره حضوری بگیرید .و راه خود را با اطمینان انتخاب کنید.

آیا می دانید ما میتوانیم ظرف دو هفته برای شما در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه

اقدام کنیم . بدون اینکه شما خرید ملک انجام دهید. ویا حتی به ترکیه سفر کنید. برای شما خانواده ،فرزندان زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال کارت اقامت ترکیه را میگیریم.

این اقامت میتواند بعد از پنج سال با داشتن شرایط لازم به اخذ پاسپورت ترکیه ختم شود.

مدارک لازم :

  • پاسپورت (اصل و کپی رنگی تمام اعضای خانواده)
  • اصل و کپی شناسنامه همه اعضای خانواده
  • اصل و کپی عقدنامه
  • عکس رنگی زمینه سفید سه در چهار (هشت قطعه)

چنانچه به هر دلیلی حضور برخی افراد خانواده همزمان ممکن نباشد، هر یک از افراد خانواده مستقلا نیز می توانند در خصوص مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام کنند.

هر یک از افراد خانواده می توانند جداگانه نیز مراجعه و اقامت بگیرند ؛ یعنی در صورت تداخل با امتحانات یا موارد شغلی می توانند جداگانه مراجعه کنند . چنانچه فردی از خانواده به غیر از سرپرست قبل از سرپرست مراجعه کند باید هزینه اقامت سرپرست را ابتدا پرداخت کرده باشد

شرایط خوب و مناسب از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیکی به ایران وسهل والوصول بودن ،چند ویژگی کشورهای ترکیهیی از جمله ترکیه  است از طرفی پیمان شینگن گردش آزاد کالا ،سرمایه و انسان را در کلیه کشورهای عضو شینگن تضمین کرده است واین موضوع ،جذابیت زیادی برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه  (مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه)بوجود آورده  است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *