مهاجرت به آلمانمهاجرت به اروپا

پناهندگی در آلمان

پناهندگی در آلمان

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  آلمان به  کشور  آلمان سفر کنند  و در کشور  آلمان درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  آلمان اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  آلمان برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  آلمان میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  آلمان برسانید و در کشور  آلمان درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  آلمان به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   آلمان پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  آلمان و عدم پذیرش به عنوان  آلمان بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  آلمان    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  آلمان  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به آلمان  ازطریق ازدواج در  آلمان

مهاجرت به  آلمان ازطریق تحصیل در  آلمان

مهاجرت به  آلمان از طریق سرمایه گذاری در   آلمان

مهاجرت به  آلمان ازطریق تمکن مالی در  آلمان

مهاجرت به  آلمان ازطریق ثبت شرکت در  آلمان

مهاجرت به  آلمان ازطریق پیوستن به خانواده در  آلمان

مهاجرت به  آلمان از طریق کار در  آلمان

مهاجرت به  آلمان ازطریق پیوستن به خانواده در  آلمان

اخذ تابعیت و پاسپورت  آلمان

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام
  من مدرک جوشکاری از سازمان فنی و حرفه ای دارم و ۲۵ ساله و سه سال سابقه در کارگاه خصوصی مجرد و پولی در حد ۳۰ میلیون
  می تونم جور کنم چطوری میتونم پناهندگی آلمان بگیرم
  ممنون از شما

  1. با تشکر از کاربر محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک مقابل کلیک کنید مهاجرت و اقامت آلمان
   برای مهاجرت به آلمان (مهاجرت به اروپا ) و اخذ اقامت آلمان ( اقامت اروپا ) از سایت http://www.euromohajer.com اطلاعات کسب کنید. همچنین می توانید برای مهاجرت به آلمان/مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت آلمان / اقامت اروپا برای مشاوره مهاجرت به اروپا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . تلفن : ۲۲۸۸۷۸۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا