پناهندگی در اسلواکی

پناهندگی در اسلواکی

پناهندگی در اسلواکی

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  اسلواکی به  کشور  اسلواکی سفر کنند  و در کشور  اسلواکی درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  اسلواکی اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  اسلواکی برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  اسلواکی میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  اسلواکی برسانید و در کشور  اسلواکی درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  اسلواکی به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   اسلواکی پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  اسلواکی و عدم پذیرش به عنوان  اسلواکی بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  اسلواکی    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  اسلواکی  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به اسلواکی  ازطریق ازدواج در  اسلواکی

مهاجرت به  اسلواکی ازطریق تحصیل در  اسلواکی

مهاجرت به  اسلواکی از طریق سرمایه گذاری در   اسلواکی

مهاجرت به  اسلواکی ازطریق تمکن مالی در  اسلواکی

مهاجرت به  اسلواکی ازطریق ثبت شرکت در  اسلواکی

مهاجرت به  اسلواکی ازطریق پیوستن به خانواده در  اسلواکی

مهاجرت به  اسلواکی از طریق کار در  اسلواکی

مهاجرت به  اسلواکی ازطریق پیوستن به خانواده در  اسلواکی

اخذ تابعیت و پاسپورت  اسلواکی

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *