مهاجرت به اروپامهاجرت به اسلوونی

پناهندگی در اسلوونی

پناهندگی در اسلوونی

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  اسلوونی به  کشور  اسلوونی سفر کنند  و در کشور  اسلوونی درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  اسلوونی اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  اسلوونی برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  اسلوونی میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  اسلوونی برسانید و در کشور  اسلوونی درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  اسلوونی به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   اسلوونی پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  اسلوونی و عدم پذیرش به عنوان  اسلوونی بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  اسلوونی    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  اسلوونی  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به اسلوونی  ازطریق ازدواج در  اسلوونی

مهاجرت به  اسلوونی ازطریق تحصیل در  اسلوونی

مهاجرت به  اسلوونی از طریق سرمایه گذاری در   اسلوونی

مهاجرت به  اسلوونی ازطریق تمکن مالی در  اسلوونی

مهاجرت به  اسلوونی ازطریق ثبت شرکت در  اسلوونی

مهاجرت به  اسلوونی ازطریق پیوستن به خانواده در  اسلوونی

مهاجرت به  اسلوونی از طریق کار در  اسلوونی

مهاجرت به  اسلوونی ازطریق پیوستن به خانواده در  اسلوونی

اخذ تابعیت و پاسپورت  اسلوونی

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – ۲۲۸۸۷۸۱۲  – ۲۲۸۸۷۸۱۳  – ۲۲۸۷۹۹۳۴ – ۲۲۸۷۹۹۳۶ – ۲۲۸۷۱۴۲۴

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا