مهاجرت به اروپامهاجرت به اسپانیا

پناهندگی در اسپانیا

پناهندگی در اسپانیا

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  اسپانیا به  کشور  اسپانیا سفر کنند  و در کشور  اسپانیا درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  اسپانیا اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  اسپانیا برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  اسپانیا میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  اسپانیا برسانید و در کشور  اسپانیا درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  اسپانیا به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   اسپانیا پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  اسپانیا و عدم پذیرش به عنوان  اسپانیا بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  اسپانیا    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  اسپانیا  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به اسپانیا  ازطریق ازدواج در  اسپانیا

مهاجرت به  اسپانیا ازطریق تحصیل در  اسپانیا

مهاجرت به  اسپانیا از طریق سرمایه گذاری در   اسپانیا

مهاجرت به  اسپانیا ازطریق تمکن مالی در  اسپانیا

مهاجرت به  اسپانیا ازطریق ثبت شرکت در  اسپانیا

مهاجرت به  اسپانیا ازطریق پیوستن به خانواده در  اسپانیا

مهاجرت به  اسپانیا از طریق کار در  اسپانیا

مهاجرت به  اسپانیا ازطریق پیوستن به خانواده در  اسپانیا

اخذ تابعیت و پاسپورت  اسپانیا

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.    

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا