پناهندگی در ایتالیا

پناهندگی در ایتالیا

پناهندگی در ایتالیا

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  ایتالیا به  کشور  ایتالیا سفر کنند  و در کشور  ایتالیا درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  ایتالیا اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  ایتالیا برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  ایتالیا میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  ایتالیا برسانید و در کشور  ایتالیا درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  ایتالیا به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   ایتالیا پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  ایتالیا و عدم پذیرش به عنوان  ایتالیا بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  ایتالیا    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  ایتالیا  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به ایتالیا  ازطریق ازدواج در  ایتالیا

مهاجرت به  ایتالیا ازطریق تحصیل در  ایتالیا

مهاجرت به  ایتالیا از طریق سرمایه گذاری در   ایتالیا

مهاجرت به  ایتالیا ازطریق تمکن مالی در  ایتالیا

مهاجرت به  ایتالیا ازطریق ثبت شرکت در  ایتالیا

مهاجرت به  ایتالیا ازطریق پیوستن به خانواده در  ایتالیا

مهاجرت به  ایتالیا از طریق کار در  ایتالیا

مهاجرت به  ایتالیا ازطریق پیوستن به خانواده در  ایتالیا

اخذ تابعیت و پاسپورت  ایتالیا

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.    

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *