کاسپین مهاجر هیچ فعالیتی در خصوص خرید ملک در خارج از کشور انجام نمیدهد .

 

پناهندگی در ایرلند

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  ایرلند به  کشور  ایرلند سفر کنند  و در کشور  ایرلند درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  ایرلند اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  ایرلند برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  ایرلند میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  ایرلند برسانید و در کشور  ایرلند درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  ایرلند به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   ایرلند پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  ایرلند و عدم پذیرش به عنوان  ایرلند بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  ایرلند    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  ایرلند  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به ایرلند  ازطریق ازدواج در  ایرلند

مهاجرت به  ایرلند ازطریق تحصیل در  ایرلند

مهاجرت به  ایرلند از طریق سرمایه گذاری در   ایرلند

مهاجرت به  ایرلند ازطریق تمکن مالی در  ایرلند

مهاجرت به  ایرلند ازطریق ثبت شرکت در  ایرلند

مهاجرت به  ایرلند ازطریق پیوستن به خانواده در  ایرلند

مهاجرت به  ایرلند از طریق کار در  ایرلند

مهاجرت به  ایرلند ازطریق پیوستن به خانواده در  ایرلند

اخذ تابعیت و پاسپورت  ایرلند

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاسپین مهاجر هیچ فعالیتی در خصوص امور کاریابی و یا ویزا کار انجام نمیدهد .