مهاجرت به اروپامهاجرت به بلژیک

پناهندگی در بلژیک

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  بلژیک به  کشور  بلژیک سفر کنند  و در کشور  بلژیک درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  بلژیک اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  بلژیک برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  بلژیک میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  بلژیک برسانید و در کشور  بلژیک درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  بلژیک به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   بلژیک پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  بلژیک و عدم پذیرش به عنوان  بلژیک بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  بلژیک    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  بلژیک  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به بلژیک  ازطریق ازدواج در  بلژیک

مهاجرت به  بلژیک ازطریق تحصیل در  بلژیک

مهاجرت به  بلژیک از طریق سرمایه گذاری در   بلژیک

مهاجرت به  بلژیک ازطریق تمکن مالی در  بلژیک

مهاجرت به  بلژیک ازطریق ثبت شرکت در  بلژیک

مهاجرت به  بلژیک ازطریق پیوستن به خانواده در  بلژیک

مهاجرت به  بلژیک از طریق کار در  بلژیک

مهاجرت به  بلژیک ازطریق پیوستن به خانواده در  بلژیک

اخذ تابعیت و پاسپورت  بلژیک

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا