پناهندگی در جمهوری چک

پناهندگی در جمهوری چک

پناهندگی در جمهوری چک

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  جمهوری چک به  کشور  جمهوری چک سفر کنند  و در کشور  جمهوری چک درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  جمهوری چک اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  جمهوری چک برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  جمهوری چک میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  جمهوری چک برسانید و در کشور  جمهوری چک درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  جمهوری چک به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   جمهوری چک پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  جمهوری چک و عدم پذیرش به عنوان  جمهوری چک بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  جمهوری چک    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  جمهوری چک  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به جمهوری چک  ازطریق ازدواج در  جمهوری چک

مهاجرت به  جمهوری چک ازطریق تحصیل در  جمهوری چک

مهاجرت به  جمهوری چک از طریق سرمایه گذاری در   جمهوری چک

مهاجرت به  جمهوری چک ازطریق تمکن مالی در  جمهوری چک

مهاجرت به  جمهوری چک ازطریق ثبت شرکت در  جمهوری چک

مهاجرت به  جمهوری چک ازطریق پیوستن به خانواده در  جمهوری چک

مهاجرت به  جمهوری چک از طریق کار در  جمهوری چک

مهاجرت به  جمهوری چک ازطریق پیوستن به خانواده در  جمهوری چک

اخذ تابعیت و پاسپورت  جمهوری چک

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *