پناهندگی در رومانی

پناهندگی در رومانی

پناهندگی در رومانی

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  رومانی به  کشور  رومانی سفر کنند  و در کشور  رومانی درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  رومانی اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  رومانی برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  رومانی میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  رومانی برسانید و در کشور  رومانی درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  رومانی به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   رومانی پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  رومانی و عدم پذیرش به عنوان  رومانی بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  رومانی    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  رومانی  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به رومانی  ازطریق ازدواج در  رومانی

مهاجرت به  رومانی ازطریق تحصیل در  رومانی

مهاجرت به  رومانی از طریق سرمایه گذاری در   رومانی

مهاجرت به  رومانی ازطریق تمکن مالی در  رومانی

مهاجرت به  رومانی ازطریق ثبت شرکت در  رومانی

مهاجرت به  رومانی ازطریق پیوستن به خانواده در  رومانی

مهاجرت به  رومانی از طریق کار در  رومانی

مهاجرت به  رومانی ازطریق پیوستن به خانواده در  رومانی

اخذ تابعیت و پاسپورت  رومانی

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *