پناهندگی در هلند

پناهندگی در هلند

پناهندگی در هلند

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  هلند به  کشور  هلند سفر کنند  و در کشور  هلند درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  هلند اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  هلند برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  هلند میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  هلند برسانید و در کشور  هلند درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  هلند به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   هلند پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  هلند و عدم پذیرش به عنوان  هلند بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  هلند    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  هلند  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به هلند  ازطریق ازدواج در  هلند

مهاجرت به  هلند ازطریق تحصیل در  هلند

مهاجرت به  هلند از طریق سرمایه گذاری در   هلند

مهاجرت به  هلند ازطریق تمکن مالی در  هلند

مهاجرت به  هلند ازطریق ثبت شرکت در  هلند

مهاجرت به  هلند ازطریق پیوستن به خانواده در  هلند

مهاجرت به  هلند از طریق کار در  هلند

مهاجرت به  هلند ازطریق پیوستن به خانواده در  هلند

اخذ تابعیت و پاسپورت  هلند

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *