مهاجرت به اروپامهاجرت به پرتغال

پناهندگی در پرتغال

پناهندگی در پرتغال

بسیاری از افراد تصور میکنند بایستی با ویزا شنگن  پرتغال به  کشور  پرتغال سفر کنند  و در کشور  پرتغال درخواست مهاجرت بدهند . البته این مطلب کاملا اشتباه است یعنی شما بایستی از کشور ثالث برای اخذ اقامت کشور  پرتغال اقدام کنید . تنها دسته ای از مهاجران هستند که خود را به کشور  پرتغال برسانند و سپس درخواست اقامت به روش پناهندگی  بدهند . این دسته از افراد هم اگر خود را با ویزا به کشور فوق برسانند متاسفانه مورد پذیرش قرار نمیگیرند . لذا درگیر مسائلی از جمله قاچاقی رفتن به کشور  پرتغال میشوند که آن هم خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت . البته جالب است که بدانید شما حتی اگر خود را به کشور  پرتغال برسانید و در کشور  پرتغال درخواست پناهندگی بدهید . شانس بالایی برای این امر نخواهید داشت . امروزه وضعیت پناهندگان در  پرتغال به یک بحران تبدیل شده است و دیگر نمیتوان تصور نمود مانند دهه های گذشته که کشور   پرتغال پذیرای متقاضیان باشد . لذا احتمال بازگردانده شدن از کشور  پرتغال و عدم پذیرش به عنوان  پرتغال بسیار زیاد میباشد . متاسفانه تعداد زیاد پناهندگان که به خصوص از کشورهایی نظیر عراق ، سوریه ، پاکستان و افغانستان که کشورهای نا امنی هستند باعث شده ایرانیان در این بین شانس زیادی برای پناهندگی در  پرتغال    نداشته باشند .

با توجه به ریسک بالای پذیرش  پناهندگی در کشور  پرتغال  همچنین مشکلات و خطرات زیادی که به خاطر مسائل سفر غیر قانونی از طریق قاچاق وجود دارد ؛ما این روش را برای شما پیشنهاد نمیکنیم .

روشهای سریع؛ آسان و مطمئن وجود دارد که میتوان از طریق آنها نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت و ویزای شنگن اروپا اقدام نمود؛گروه مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر؛ روشهای جایگزین ذیل رابرای شما توصیه میکند؛

مهاجرت به پرتغال  ازطریق ازدواج در  پرتغال

مهاجرت به  پرتغال ازطریق تحصیل در  پرتغال

مهاجرت به  پرتغال از طریق سرمایه گذاری در   پرتغال

مهاجرت به  پرتغال ازطریق تمکن مالی در  پرتغال

مهاجرت به  پرتغال ازطریق ثبت شرکت در  پرتغال

مهاجرت به  پرتغال ازطریق پیوستن به خانواده در  پرتغال

مهاجرت به  پرتغال از طریق کار در  پرتغال

مهاجرت به  پرتغال ازطریق پیوستن به خانواده در  پرتغال

اخذ تابعیت و پاسپورت  پرتغال

شایان ذکر است با توجه به شرایط و ضوابط ؛هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وتابع قوانین شینگن ؛هر یک از روشهای مذکور دارای نقاط قوت و ضعفی هستند که لازم است قبل از هر گونه تصمیم گیری به نکات کلیدی ارزیابی وضعیت و شرایط متقاضی در مقایسه با هر یک ازروشها و کشورهاتوجه شودوروشی که با شرایط متقاضی هماهنگ و سازگارتر است انتخاب شود در این راستا مشاوران بین الملل کاسپین مهاجراز طریق مشاوره و ارزیابی شرایط شما در مقایسه با روشها ؛بهترین و مناسبترین گزینه را برای شما پیشنهاد خواهند نمود.

تلفن های دفتر ما جهت هماهنگی مشاوره حضوری :

۲۲۸۸۷۸۱۱ – 22887812  – 22887813  – 22879934 – 22879936 – 22871424

مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا